Coronavirus Information and Update: Spring 2021 Plans

Law School Class Notes

Dale Jacobs JD ’48
Dale Jacobs JD ’48 1948
 
Anthony “Tony” L. Casciato JD ’50
Anthony “Tony” L. Casciato JD ’50 
 
Robert “Bob” Ringo JD ’51
Robert “Bob” Ringo JD ’51 
 
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53 
 
Roy Madsen JD ’53
Roy Madsen JD ’53 
 
Alvin “Al” Lawrence Andrews JD ’56
Alvin “Al” Lawrence Andrews JD ’56 
 
Donald B. Bowerman JD ’59
Donald B. Bowerman JD ’59 1959, law
 
Warren Braucher JD ’59
Warren Braucher JD ’59 1959, law
 
Henry Smith Kane JD ’61
Henry Smith Kane JD ’61 
 
Jerold L. Billings JD ’62
Jerold L. Billings JD ’62 
 
Bernard Caplan JD ’62
Bernard Caplan JD ’62 
 
Garry Kahn JD ’62
Garry Kahn JD ’62 
 
Marvin Nepom JD ’62
Marvin Nepom JD ’62 
 
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63 1963
 
Garr M. “Mike” King JD ’63
Garr M. “Mike” King JD ’63 1963
 
Jerry G. Kleen JD ’63
Jerry G. Kleen JD ’63 1963, law
 
Lillian Meyers JD ’64
Lillian Meyers JD ’64 1964, law
 
Roger Clarence Germundson JD ’65
Roger Clarence Germundson JD ’65 law
 
Ward S. Armstrong JD ’66
Ward S. Armstrong JD ’66 1966, law
 
Richard Bach JD ’66
Richard Bach JD ’66 1966, law
 
Roderick “Rod” L. Bunnell JD ’68
Roderick “Rod” L. Bunnell JD ’68 1968
 
Paul G. Mackey JD ’68
Paul G. Mackey JD ’68 1968
 
Gary Marlette JD ’68
Gary Marlette JD ’68 1968
 
William Thomas (Bill) Powers JD ’68
William Thomas (Bill) Powers JD ’68 1968, law
 
Michael D. Henderson JD ’69
Michael D. Henderson JD ’69 
 
Michael Harrison Hicks JD ’70
Michael Harrison Hicks JD ’70 
 
William Cobb JD ’74
William Cobb JD ’74 
 
Arthur “Art” Curtis JD ’74
Arthur “Art” Curtis JD ’74 
 
John Hart JD ’74
John Hart JD ’74 
 
Chris Helmer JD ’74
Chris Helmer JD ’74 
 
Steve Kantor JD ’74
Steve Kantor JD ’74 
 
Matthew W. Peach JD ’74
Matthew W. Peach JD ’74 1974, law
 
John “JP” Powers JD ’74
John “JP” Powers JD ’74 1974
 
Allen Reel JD ’74
Allen Reel JD ’74 1974, law
 
Lou Savage JD ’74
Lou Savage JD ’74 1974, law
 
Jerry Sparks JD ’74
Jerry Sparks JD ’74 1974, law
 
Joseph L. Udall JD ’74
Joseph L. Udall JD ’74 1974
 
Yosef Yacob JD ’74
Yosef Yacob JD ’74 
 
David Aamodt JD ’75
David Aamodt JD ’75 1975
 
Bruce Beal JD ’75
Bruce Beal JD ’75 
 
John Bennett JD ’75
John Bennett JD ’75 
 
Emil Berg JD ’75
Emil Berg JD ’75 
 
Julie Frantz JD ’75
Julie Frantz JD ’75 
 
Gary Grenley JD ’75
Gary Grenley JD ’75 
 
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75 1975
 
John B. Lewis JD ’75
John B. Lewis JD ’75 1975
 
Charles Markley JD ’75
Charles Markley JD ’75 
 
Steven Maurer JD ’75
Steven Maurer JD ’75 
 
Kenneth C. Dixson JD ’76
Kenneth C. Dixson JD ’76 1976, law
 
Johnathan Haub JD ’76
Johnathan Haub JD ’76 
 
Dennis J. Hubel JD ’76
Dennis J. Hubel JD ’76 1976, law
 
Henry Lorenzen JD ’76
Henry Lorenzen JD ’76 1976, law
 
Jordan Schnitzer JD ’76
Jordan Schnitzer JD ’76 1976
 
Teunis James Wyers Jr. JD ’76
Teunis James Wyers Jr. JD ’76 1976, law
 
Cliff Bentz JD ’77
Cliff Bentz JD ’77 1977
 
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77 1977
 
Frank Dillow JD ’77
Frank Dillow JD ’77 
 
R. Craig Hindley JD ’77
R. Craig Hindley JD ’77 
 
Richard Kraus JD ’77
Richard Kraus JD ’77 
 
Alan (Al) Larsen JD ’77
Alan (Al) Larsen JD ’77 1977
 
Peggy Nagae JD ’77
Peggy Nagae JD ’77 
 
Stephen Sady JD ’77
Stephen Sady JD ’77 
 
Tom Sand JD ’77
Tom Sand JD ’77 
 
Lane Simpson JD ’77
Lane Simpson JD ’77 
 
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
Charles “Chuck” Tauman JD ’77 
 
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77 
 
Richard D. Acott JD ’78
Richard D. Acott JD ’78 1978
 
Joseph Arellano JD ’78
Joseph Arellano JD ’78 1978
 
Randall G. Baidas JD ’78
Randall G. Baidas JD ’78 1978
 
Philip Berkowitz JD ’78
Philip Berkowitz JD ’78 1978
 
John Bradach JD ’79
John Bradach JD ’79 law
 
Thomas H. Gerken JD ’78
Thomas H. Gerken JD ’78 1978, law
 
Peter Glade JD ’78
Peter Glade JD ’78 
 
Ann Lehman JD ’78
Ann Lehman JD ’78 1978
 
Ann Lehman JD ’78
Ann Lehman JD ’78 
 
Gayle Nachtigal JD ’78
Gayle Nachtigal JD ’78 
 
Robert M. Tobiassen JD ’78
Robert M. Tobiassen JD ’78 1978
 
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78 1978, law
 
Dave Kushner JD ’79
Dave Kushner JD ’79 
 
William H. Kwitman JD ’79
William H. Kwitman JD ’79 
 
Jack Lundeen JD ’79
Jack Lundeen JD ’79 
 
Michael “Mickey” Morey JD ’79
Michael “Mickey” Morey JD ’79 
 
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79 
 
Jerret Sale JD ’79
Jerret Sale JD ’79 
 
Ronda L. Sandquist JD ’79
Ronda L. Sandquist JD ’79 
 
Pamela Beery JD ’80
Pamela Beery JD ’80 
 
Thomas Brown JD ’80
Thomas Brown JD ’80 1980, law
 
Brett Buckley JD ’80
Brett Buckley JD ’80 1980, law
 
Scott Downing JD ’80
Scott Downing JD ’80 
 
Paul Elsner JD ’80
Paul Elsner JD ’80 
 
Susan Behlke Foley JD ’80
Susan Behlke Foley JD ’80 
 
Heidi Heitkamp JD ’80
Heidi Heitkamp JD ’80 2010, law
 
William Hupprich JD ’80
William Hupprich JD ’80 
 
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
Theresa M. Kohlhoff JD ’80 
 
Dayann M. Liebman JD ’80
Dayann M. Liebman JD ’80 1980
 
Dale S. MacHaffie JD ’80
Dale S. MacHaffie JD ’80 1980, law
 
Deborah Sather JD ’80
Deborah Sather JD ’80 
 
David Schachterle JD ’80
David Schachterle JD ’80 
 
Mary Treiber JD ’80
Mary Treiber JD ’80 
 
Gretchen Buehner JD ’81
Gretchen Buehner JD ’81 
 
Deanne Darling JD ’81
Deanne Darling JD ’81 
 
Thomas C. Davis JD ’81
Thomas C. Davis JD ’81 
 
Nancy Hungerford JD ’81
Nancy Hungerford JD ’81 
 
Juan Lizama JD ’81
Juan Lizama JD ’81 
 
Chrys Martin JD ’81
Chrys Martin JD ’81 
 
Kathleen McCann JD ’81
Kathleen McCann JD ’81 1981
 
Rich Melnick JD ’81
Rich Melnick JD ’81 
 
Scott Meyer JD ’81
Scott Meyer JD ’81 
 
Eve L. Miller JD ’81
Eve L. Miller JD ’81 
 
Garrett A. Richardson JD ’81
Garrett A. Richardson JD ’81 1981
 
William “Sam” S. Simpson JD ’81
William “Sam” S. Simpson JD ’81 1981
 
Steve Stadum JD ’81
Steve Stadum JD ’81 
 
Micah Stolowitz JD ’81
Micah Stolowitz JD ’81 
 
Katherine Armstrong JD ’82
Katherine Armstrong JD ’82 1982
 
Galen L. Bland JD ’82
Galen L. Bland JD ’82 1982, law
 
Patricia Halsell JD ’82
Patricia Halsell JD ’82 
 
Mark LeCoq JD ’82
Mark LeCoq JD ’82 
 
Peter Monson JD ’82
Peter Monson JD ’82 
 
Kathryn Villa-Smith JD ’82
Kathryn Villa-Smith JD ’82 1982
 
Richard Whittemore JD ’82
Richard Whittemore JD ’82 1982
 
Gary Bashor JD ’83
Gary Bashor JD ’83 1983
 
Deborah Caldwell JD ’83
Deborah Caldwell JD ’83 1983
 
Norman Dick JD ’83
Norman Dick JD ’83 
 
Thomas Jensen JD ’83
Thomas Jensen JD ’83 1983, law
 
Jeffrey Keeney JD ’83
Jeffrey Keeney JD ’83 
 
Julie A. Keil JD ’83
Julie A. Keil JD ’83 1983
 
Molly Marcum JD ’83
Molly Marcum JD ’83 1983, law
 
Connie Elkins McKelvey JD ’83
Connie Elkins McKelvey JD ’83 
 
Max M. Miller Jr. JD ’83
Max M. Miller Jr. JD ’83 
 
Denise Minor JD ’83
Denise Minor JD ’83 
 
Turid Owren JD ’83
Turid Owren JD ’83 
 
Kenneth Protonentis JD ’83
Kenneth Protonentis JD ’83 1983, law
 
Dennis H. Treacy JD ’83
Dennis H. Treacy JD ’83 1983, law
 
Kay Abramowitz JD ’84
Kay Abramowitz JD ’84 1984
 
Dr. Paul Blaylock JD ’84
Dr. Paul Blaylock JD ’84 1984
 
Edward Murray Collins JD ’84
Edward Murray Collins JD ’84 1984, law
 
Julianne Davis JD ’84
Julianne Davis JD ’84 
 
Jeanne Durr JD ’84
Jeanne Durr JD ’84 
 
Steven P. Emerick JD ’84
Steven P. Emerick JD ’84 
 
Sandijean Fuson JD ’84
Sandijean Fuson JD ’84 
 
Steven Hedberg JD ’84
Steven Hedberg JD ’84 
 
Heather Hippsley JD ’84
Heather Hippsley JD ’84 1984, law
 
Stuart Jones JD ’84
Stuart Jones JD ’84 
 
Paul Kaufman JD ’84
Paul Kaufman JD ’84 
 
John S. Knowles JD ’84
John S. Knowles JD ’84 1984
 
Roger Lenneberg JD ’84
Roger Lenneberg JD ’84 
 
Daniel Lindahl JD ’84
Daniel Lindahl JD ’84 
 
Daniel P. McInerny JD ’84
Daniel P. McInerny JD ’84 
 
William C Rooklidge JD ’84
William C Rooklidge JD ’84 1984
 
Kathleen Singer King JD ’84
Kathleen Singer King JD ’84 1984
 
Nancy Smith JD ’84
Nancy Smith JD ’84 1984
 
Rebecca A. Sweetland JD ’84
Rebecca A. Sweetland JD ’84 
 
Katherine Tennyson JD ’84
Katherine Tennyson JD ’84 
 
Dave Tilton JD ’84
Dave Tilton JD ’84 
 
Pamela Barrow JD ’85
Pamela Barrow JD ’85 1985, law
 
Kate Brown JD ’85
Kate Brown JD ’85 1985, law
 
Jeff Eden JD ’85
Jeff Eden JD ’85 
 
Marlene E. Findling JD ’85
Marlene E. Findling JD ’85 
 
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
Kenneth (Ken) Fox JD ’85 
 
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85 
 
Scott Horngren JD ’87
Scott Horngren JD ’87 1987
 
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85 
 
Norman Malbin JD ’85
Norman Malbin JD ’85 1985
 
Winfield D. Ong JD ’85
Winfield D. Ong JD ’85 
 
Richard O’Brien JD ’85
Richard O’Brien JD ’85 
 
Cecily Smith JD ’85
Cecily Smith JD ’85 
 
Lilian Bier JD ’86
Lilian Bier JD ’86 
 
Lori Coukoulis JD ’86
Lori Coukoulis JD ’86 
 
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86 
 
Bradford Lamb JD ’86
Bradford Lamb JD ’86 
 
Beth Skillern JD ’86
Beth Skillern JD ’86 
 
Terry Weiner JD ’86
Terry Weiner JD ’86 
 
Gordon Welborn JD ’86
Gordon Welborn JD ’86 
 
Ron Clark JD ’87
Ron Clark JD ’87 
 
Barbara Craig JD ’87
Barbara Craig JD ’87 
 
Larry Juday JD ’87
Larry Juday JD ’87 1987, law
 
Joseph Kaufman JD ’87
Joseph Kaufman JD ’87 
 
Carla Kelley JD ’87
Carla Kelley JD ’87 
 
Wendy M. Kent JD ’87
Wendy M. Kent JD ’87 
 
Anthony Misseldine JD ’87
Anthony Misseldine JD ’87 1987
 
Keith Holman JD ’88
Keith Holman JD ’88 1988
 
Steven Kahn JD ’88
Steven Kahn JD ’88 
 
Steve Kraemer JD ’88
Steve Kraemer JD ’88 
 
Greg Lakin JD ’88
Greg Lakin JD ’88 1988
 
Michael McShane JD ’88
Michael McShane JD ’88 1988
 
Richard Rizk JD ’88
Richard Rizk JD ’88 1988
 
Michael C. Robinson JD ’88
Michael C. Robinson JD ’88 1988
 
Jolie Russo JD ’88
Jolie Russo JD ’88 
 
Jill Tanner JD ’88
Jill Tanner JD ’88 
 
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88 1988
 
Dean N. Alterman JD ’89
Dean N. Alterman JD ’89 1989, law
 
Scott Anders JD ’89
Scott Anders JD ’89 1989
 
LeAnne Bremer JD ’89
LeAnne Bremer JD ’89 1989, law
 
Steve Brown JD ’89
Steve Brown JD ’89 1989, law
 
Eden Rose Brown JD ’89
Eden Rose Brown JD ’89 
 
Chris Eck JD ’89
Chris Eck JD ’89 1989, law
 
Jeffrey R. Lewis JD ’89
Jeffrey R. Lewis JD ’89 
 
Glen Price JD ’89
Glen Price JD ’89 1989, law
 
Robert C. Russell JD ’89
Robert C. Russell JD ’89 
 
Gary L. Blacklidge JD ’90
Gary L. Blacklidge JD ’90 1990
 
Leslie Bottomly JD ’90
Leslie Bottomly JD ’90 1990, law
 
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90 1990
 
Tracey Cordes JD ’90
Tracey Cordes JD ’90 
 
Robert Kyte JD ’90
Robert Kyte JD ’90 
 
Wendy Manley JD ’90
Wendy Manley JD ’90 
 
Michael R. McLane JD ’90
Michael R. McLane JD ’90 1990, law
 
Jake Metcalfe JD ’90
Jake Metcalfe JD ’90 1990
 
MardiLyn Saathoff JD ’90
MardiLyn Saathoff JD ’90 
 
Scott Snyder JD ’90
Scott Snyder JD ’90 
 
Todd Beaird JD ’91
Todd Beaird JD ’91 1991
 
Robert E. Burney III JD ’91
Robert E. Burney III JD ’91 1991, law
 
Dagmar Butte JD ’91
Dagmar Butte JD ’91 1991
 
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91 
 
Helen Hierschbiel JD ’91
Helen Hierschbiel JD ’91 
 
David S. Mann JD ’91
David S. Mann JD ’91 
 
Mark Meininger JD ’91
Mark Meininger JD ’91 
 
Robert (Bob) James Miller JD ’91
Robert (Bob) James Miller JD ’91 1991, law
 
Scott A. Morrill JD ’91
Scott A. Morrill JD ’91 
 
Mark Porter JD ’91
Mark Porter JD ’91 
 
Michael D. Rap JD ’91
Michael D. Rap JD ’91 1991
 
Bryan Scott JD ’91
Bryan Scott JD ’91 1991, law
 
Teresa Statler JD ’91
Teresa Statler JD ’91 
 
Stuart “Stu” Sugarman JD ’91
Stuart “Stu” Sugarman JD ’91 1991
 
Abby Wool Landon JD ’91
Abby Wool Landon JD ’91 1991
 
Sibylle Baer JD ’92
Sibylle Baer JD ’92 1992, law
 
Dorothy Cofield JD ’92
Dorothy Cofield JD ’92 
 
Diane Cushing JD ’92
Diane Cushing JD ’92 1992, law
 
Gilion C. Dumas JD ’92
Gilion C. Dumas JD ’92 
 
Linden “Linn” Evans JD ’92
Linden “Linn” Evans JD ’92 1992, law
 
Sim Gill JD ’92
Sim Gill JD ’92 
 
Alan Graf JD ’92
Alan Graf JD ’92 
 
Victor Hoffer JD ’92
Victor Hoffer JD ’92 1992, law
 
John Kaempf JD ’92
John Kaempf JD ’92 
 
Steve Leskin JD ’92
Steve Leskin JD ’92 
 
Dawn McIntosh JD ’92
Dawn McIntosh JD ’92 1992, law
 
Julie McIntyre LLM ’92
Julie McIntyre LLM ’92 1992, law
 
Jilma Meneses JD ’92
Jilma Meneses JD ’92 
 
Barry Needleman JD ’92
Barry Needleman JD ’92 
 
Grace Pan JD ’92
Grace Pan JD ’92 1992
 
Davina Pujari JD ’92
Davina Pujari JD ’92 
 
Barbara Smythe JD ’92
Barbara Smythe JD ’92 
 
Heidi Olsen Strauch JD ’92
Heidi Olsen Strauch JD ’92 1992
 
Roger Alfred JD ’93
Roger Alfred JD ’93 1993
 
Margaret Allee JD ’93
Margaret Allee JD ’93 1993
 
Daniel Blaufus JD ’93
Daniel Blaufus JD ’93 
 
Benjamin Bloom JD ’93
Benjamin Bloom JD ’93 1993
 
Ingrid Brydolf JD ’93
Ingrid Brydolf JD ’93 
 
Leslie “Les” Carlough JD ’93
Leslie “Les” Carlough JD ’93 1983
 
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93 1993, law
 
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
Janice (Jan) Hirsch JD ’93 1993
 
Andrew Hyde JD ’93
Andrew Hyde JD ’93 
 
Susan Lain JD ’93
Susan Lain JD ’93 
 
Tia Lewis JD ’93
Tia Lewis JD ’93 1993, law
 
Ramona Monroe JD ’93
Ramona Monroe JD ’93 1993
 
Gil Rosenthal JD ’93
Gil Rosenthal JD ’93 
 
Shelley (Dennis) Russell JD ’93
Shelley (Dennis) Russell JD ’93 1993
 
Lara Louise Skidmore JD ’93
Lara Louise Skidmore JD ’93 1993
 
Troy S. Bundy JD ’94
Troy S. Bundy JD ’94 
 
Antonia De Meo JD ’94
Antonia De Meo JD ’94 1994, law
 
Eileen Eakins JD ’94
Eileen Eakins JD ’94 1994
 
Eric B. Fjelstad JD ’94
Eric B. Fjelstad JD ’94 
 
Mitchell S. Milby JD ’94
Mitchell S. Milby JD ’94 
 
John A. Schifino JD ’94
John A. Schifino JD ’94 1994
 
Scott Shapiro JD ’94
Scott Shapiro JD ’94 1994
 
Benjamin Wolff JD ’94
Benjamin Wolff JD ’94 
 
Kimberly Zdenek JD ’94
Kimberly Zdenek JD ’94 1994
 
Scott Allan JD ’95
Scott Allan JD ’95 1995, law
 
Peter Ayers JD ’95
Peter Ayers JD ’95 1995, law
 
Chuck D. Barlow LLM ’95
Chuck D. Barlow LLM ’95 1995
 
Ying Chen JD ’95
Ying Chen JD ’95 
 
Julie Clark JD ’95
Julie Clark JD ’95 
 
Alice Cuprill-Comas JD ’95
Alice Cuprill-Comas JD ’95 1995
 
Mark J. Hartwig JD ’95
Mark J. Hartwig JD ’95 1995, law
 
Peter Ohman JD ’95
Peter Ohman JD ’95 1995, law
 
Amy Parks JD ’95
Amy Parks JD ’95 
 
Nancy Perry JD ’95
Nancy Perry JD ’95 1995
 
Greg Scholl JD ’95
Greg Scholl JD ’95 
 
Katherine Somervell JD ’95
Katherine Somervell JD ’95 
 
David Avraham Voluck JD ’95
David Avraham Voluck JD ’95 
 
David Aman JD ’96
David Aman JD ’96 1996
 
KC Becker JD ’96
KC Becker JD ’96 1996
 
Kathleen C. Becker JD ’96
Kathleen C. Becker JD ’96 
 
Adina Flynn JD ’96
Adina Flynn JD ’96 
 
Scott M. Kerin JD ’96
Scott M. Kerin JD ’96 1996
 
Benjamin Lenhart JD ’96
Benjamin Lenhart JD ’96 
 
Brian Orazetti JD ’96
Brian Orazetti JD ’96 1996
 
Bob Randall JD ’96
Bob Randall JD ’96 
 
Kyle Sciuchetti JD ’96
Kyle Sciuchetti JD ’96 1996, law
 
Stacy Stotts LLM ’96
Stacy Stotts LLM ’96 
 
Tanya Durkee Urbach JD ’96
Tanya Durkee Urbach JD ’96 
 
Diane Wiscarson JD ’96
Diane Wiscarson JD ’96 1996
 
Mitch Baker JD ’97
Mitch Baker JD ’97 1997, law
 
Phil Bender JD ’97
Phil Bender JD ’97 
 
Victoria Blachly JD ’97
Victoria Blachly JD ’97 
 
Jennie L. Bricker JD ’97
Jennie L. Bricker JD ’97 1997, law
 
Timothy C. Calderbank JD ’97
Timothy C. Calderbank JD ’97 
 
Robert “Matt” Conoley JD ’97
Robert “Matt” Conoley JD ’97 
 
Joe Cooke JD ’97
Joe Cooke JD ’97 
 
Rick Eichstaedt JD ’97
Rick Eichstaedt JD ’97 1997, law
 
Christopher Frost JD ’97
Christopher Frost JD ’97 1997, law
 
Thomas Gibson JD ’97
Thomas Gibson JD ’97 1997, law
 
Marco Gonzalez JD ’97
Marco Gonzalez JD ’97 
 
Josh Lamborn JD ’97
Josh Lamborn JD ’97 
 
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
Andrew C. Lauersdorf JD ’97 
 
Joseph O’Leary JD ’97
Joseph O’Leary JD ’97 
 
Glenn Perlow JD ’97
Glenn Perlow JD ’97 
 
Karla Raettig JD ’97
Karla Raettig JD ’97 1997, law
 
Susan E. Smith JD ’97
Susan E. Smith JD ’97 1997
 
Erika Soublet JD ’97
Erika Soublet JD ’97 1997
 
David Western JD ’97
David Western JD ’97 1997
 
June Wiyrick Flores JD ’97
June Wiyrick Flores JD ’97 
 
Deanna Wray JD ’97
Deanna Wray JD ’97 
 
Dominic Auld JD ’98
Dominic Auld JD ’98 
 
James Blair JD ’98
James Blair JD ’98 1998, law
 
Eric Dobroth JD ’98
Eric Dobroth JD ’98 1998
 
Ellen Grover JD ’98
Ellen Grover JD ’98 1998
 
Tamara A. Hanlon JD ’98
Tamara A. Hanlon JD ’98 
 
Amrit Kulkarni JD ’98
Amrit Kulkarni JD ’98 1998
 
Steve Lowry JD ’98
Steve Lowry JD ’98 1998, law
 
Edwin Morrow JD ’98
Edwin Morrow JD ’98 1998
 
Justin B. Munn JD ’98
Justin B. Munn JD ’98 1998
 
Christopher Neumann JD ’98
Christopher Neumann JD ’98 
 
Thomas B. Powers JD ’98
Thomas B. Powers JD ’98 
 
Timothy Resch JD ’98
Timothy Resch JD ’98 
 
Quinlan Steiner JD ’98
Quinlan Steiner JD ’98 
 
Michele Stone JD ’98
Michele Stone JD ’98 
 
Matthew Whitman JD ’98
Matthew Whitman JD ’98 1998
 
Joshua Alpert JD ’99
Joshua Alpert JD ’99 1999
 
Jose Cienfuegos JD ’99
Jose Cienfuegos JD ’99 
 
Ray Crutchley JD ’99
Ray Crutchley JD ’99 1999
 
Gregory Michael Ellis JD ’99
Gregory Michael Ellis JD ’99 1999
 
Shawn Filippi JD ’99
Shawn Filippi JD ’99 
 
Heather Guthrie JD ’99
Heather Guthrie JD ’99 
 
Drew Hagedorn JD ’99
Drew Hagedorn JD ’99 
 
Terry Margaret Horton JD ’99
Terry Margaret Horton JD ’99 
 
Joshua Husbands JD ’99
Joshua Husbands JD ’99 
 
Dana Krawczuk JD ’99
Dana Krawczuk JD ’99 
 
Jill R. Long JD ’99
Jill R. Long JD ’99 
 
Laura Maffei JD ’99
Laura Maffei JD ’99 
 
Michelle L. Prosser JD ’99
Michelle L. Prosser JD ’99 
 
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
Kenneth “KC” Schefski JD ’99 
 
Matt Singer JD ’99
Matt Singer JD ’99 1999, law
 
Jason Ayres JD ’00
Jason Ayres JD ’00 2000
 
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00 2000, law
 
Josie Garton JD ’00
Josie Garton JD ’00 2000
 
Karl Hausafus JD ’00
Karl Hausafus JD ’00 2000
 
Román Hernández JD ’00
Román Hernández JD ’00 2000, law
 
Liz Kirkwood JD ’00
Liz Kirkwood JD ’00 2000, law
 
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08 2000, 2008
 
Kate Cottrell Leonard JD ’00
Kate Cottrell Leonard JD ’00 
 
Jeff Miller JD ‘00
Jeff Miller JD ‘00 2000, law
 
Kevin S. Minoli JD ’00
Kevin S. Minoli JD ’00 2000
 
Michael Newhouse JD ’00
Michael Newhouse JD ’00 
 
Rob Roy Smith JD ’00
Rob Roy Smith JD ’00 
 
Geoff Strong JD ’00
Geoff Strong JD ’00 2000, law
 
Ulanda Watkins JD ’00
Ulanda Watkins JD ’00 2000
 
David I Bean JD ’01
David I Bean JD ’01 2001, law
 
Amanda Gamblin JD ’01
Amanda Gamblin JD ’01 2001, law
 
Andrew Hanson JD ’01
Andrew Hanson JD ’01 2001
 
Elizabeth E. Howard JD ’01
Elizabeth E. Howard JD ’01 
 
Bryan Kirkpatrick JD ’01
Bryan Kirkpatrick JD ’01 
 
Anne Koch JD ’01
Anne Koch JD ’01 2001, law
 
David Koempel JD ’01
David Koempel JD ’01 
 
Jonathan Lovvorn LLM ’01
Jonathan Lovvorn LLM ’01 2001
 
Randy McClure JD ’01
Randy McClure JD ’01 2001
 
Christine Reynolds JD ’01
Christine Reynolds JD ’01 
 
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06 2001, 2006
 
Heather Self JD ’01
Heather Self JD ’01 2001, law
 
Chris Slottee JD ’01
Chris Slottee JD ’01 2001, law
 
Paul Trinchero JD ’01
Paul Trinchero JD ’01 
 
Karen Varney JD ’01
Karen Varney JD ’01 
 
Amy Sue Baker JD ’02
Amy Sue Baker JD ’02 2002, law
 
Kristine Bingman JD ’02
Kristine Bingman JD ’02 
 
Shelly Damore JD ’02
Shelly Damore JD ’02 
 
Lorne Dauenhauer JD ’02
Lorne Dauenhauer JD ’02 
 
Peter Irvine JD ’02
Peter Irvine JD ’02 2002
 
Sara Kobak JD ’02
Sara Kobak JD ’02 
 
Erin Keys MacDonald JD ’02
Erin Keys MacDonald JD ’02 2002
 
Donna Maddux JD ’02
Donna Maddux JD ’02 2002, law
 
Andrew P. Moratzka JD ’02
Andrew P. Moratzka JD ’02 
 
Amy Robinson JD ’02
Amy Robinson JD ’02 2002, law
 
Jeanette Schuster JD ’02
Jeanette Schuster JD ’02 
 
Chanpone Sinlapasai JD ’02
Chanpone Sinlapasai JD ’02 2002
 
Xiomora Torres Mattson JD ’02
Xiomora Torres Mattson JD ’02 
 
Mark Urioste JD ’02
Mark Urioste JD ’02 2002
 
Kevin Clonts JD ’03
Kevin Clonts JD ’03 
 
Zachary J. Cohen JD ’03
Zachary J. Cohen JD ’03 
 
Maya Crawford JD ’03
Maya Crawford JD ’03 
 
Paige Davis JD ’03
Paige Davis JD ’03 2003, law
 
Christy Doornink JD ’03
Christy Doornink JD ’03 2003, law
 
Sonya Fischer JD ’03
Sonya Fischer JD ’03 
 
Angela Franco Lucero JD ’03
Angela Franco Lucero JD ’03 2003, law
 
John Hairston JD ’03
John Hairston JD ’03 2003, law
 
Bronson James JD ’03
Bronson James JD ’03 2003, law
 
Jill Karmy JD ’03
Jill Karmy JD ’03 
 
Nathan Maki JD ’03
Nathan Maki JD ’03 2003, law
 
Suzanne McVicker JD ’03
Suzanne McVicker JD ’03 
 
Samantha Murray JD ’03
Samantha Murray JD ’03 
 
Karen Ostrye JD ’03
Karen Ostrye JD ’03 
 
Laura Plourde JD ’03
Laura Plourde JD ’03 
 
Kathleen Profitt JD ’03
Kathleen Profitt JD ’03 
 
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03 
 
Andrew Bowman LLM ’04
Andrew Bowman LLM ’04 2004, law
 
Amy Carbins JD ’04
Amy Carbins JD ’04 
 
Dan Eller JD ’04
Dan Eller JD ’04 2004
 
Leah Koss Feldon JD ’04
Leah Koss Feldon JD ’04 
 
Danelle Cope Forseth JD ’04
Danelle Cope Forseth JD ’04 
 
Jane Levy JD ’04, MA ’11
Jane Levy JD ’04, MA ’11 2004, 2011, law
 
Melissa Luna JD ’04
Melissa Luna JD ’04 
 
Ron Opsahl JD ’04
Ron Opsahl JD ’04 
 
Julie Penry JD ’04
Julie Penry JD ’04 2004, law
 
Abigail St. Lawrence JD ’04
Abigail St. Lawrence JD ’04 
 
Derek Teaney JD ’04
Derek Teaney JD ’04 2004, law
 
Mark R. Barzda LLM ’05
Mark R. Barzda LLM ’05 2005, law
 
Michael Cofield JD ’05
Michael Cofield JD ’05 
 
Dan Eldredge LLM ’05
Dan Eldredge LLM ’05 2005, law
 
Ethan Hasenstein JD ’05
Ethan Hasenstein JD ’05 
 
Victoria W. Hollinger JD ’05
Victoria W. Hollinger JD ’05 
 
Ben Leedy JD ’05
Ben Leedy JD ’05 
 
Michael Lopez JD ’05
Michael Lopez JD ’05 2005
 
Parna Mehrbani JD ’05
Parna Mehrbani JD ’05 2005
 
Rachel Philips JD ’05
Rachel Philips JD ’05 
 
Peter Ricoy JD ’05
Peter Ricoy JD ’05 
 
Josh Smith JD ’05
Josh Smith JD ’05 2005
 
Kimberlee A. Stafford JD ’05
Kimberlee A. Stafford JD ’05 
 
Fay Stetz-Waters JD ’05
Fay Stetz-Waters JD ’05 2005
 
Brett VandenHeuvel JD ’05
Brett VandenHeuvel JD ’05 
 
Olivia Willis JD ’05
Olivia Willis JD ’05 2005, law
 
Matthew Yium JD ’05
Matthew Yium JD ’05 2005
 
Elizabeth Bonucci JD ’06
Elizabeth Bonucci JD ’06 2006, law
 
Gillian Bunker JD ’06
Gillian Bunker JD ’06 
 
Justin J. Cabrera JD ’06
Justin J. Cabrera JD ’06 2006, law
 
Marcus Chong Tim JD ’06
Marcus Chong Tim JD ’06 2006, law
 
Chad Colton JD ’06
Chad Colton JD ’06 
 
Elisa Dozono JD ’06
Elisa Dozono JD ’06 2006, law
 
Jason A. Hill LLM ’06
Jason A. Hill LLM ’06 2006, law
 
Donna L. Lee JD ’06
Donna L. Lee JD ’06 
 
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
Ken Mitchell-Phillips JD ’06 
 
Christopher Mixson JD ’06
Christopher Mixson JD ’06 
 
Cara Patton Liu JD ’06
Cara Patton Liu JD ’06 2006
 
David Roghair JD ’06
David Roghair JD ’06 
 
Josh Smith JD ’06
Josh Smith JD ’06 2006
 
Sara Bagheri JD ’07
Sara Bagheri JD ’07 2007, law
 
Jennifer Bragar JD ’07
Jennifer Bragar JD ’07 2007, law
 
Joseph “Joe” Franco JD ’07
Joseph “Joe” Franco JD ’07 
 
Susan W. Graf JD ’07
Susan W. Graf JD ’07 2007
 
John Grant JD ’07
John Grant JD ’07 
 
Peter Janci JD ’07
Peter Janci JD ’07 
 
Blerina Kotori JD ’07
Blerina Kotori JD ’07 
 
Eric S. Meltzer JD ’07
Eric S. Meltzer JD ’07 
 
Yoona Park JD ’07
Yoona Park JD ’07 2007, law
 
Eric Shaffner JD ’07
Eric Shaffner JD ’07 
 
Jeanne Sinnott JD ’07
Jeanne Sinnott JD ’07 
 
Harry Wilson JD ’07
Harry Wilson JD ’07 
 
Jesse Cowell JD ’08
Jesse Cowell JD ’08 
 
Joseph A. Furia JD ’08
Joseph A. Furia JD ’08 2008
 
Damien Hall JD ’08
Damien Hall JD ’08 
 
Stephanie Holmberg JD ’08
Stephanie Holmberg JD ’08 2008
 
Anthony Kuchulis JD ’08
Anthony Kuchulis JD ’08 2008
 
Jessica McConnell JD ’08
Jessica McConnell JD ’08 
 
Will Patterson JD ’08
Will Patterson JD ’08 
 
Sara A.H. Sayles JD ’08
Sara A.H. Sayles JD ’08 
 
Erin Saylor JD ’08
Erin Saylor JD ’08 2008, law
 
Colleen Scott JD ’08
Colleen Scott JD ’08 2008
 
Micah Steinhilb JD ’08
Micah Steinhilb JD ’08 
 
Nidhi Thakar JD ’08
Nidhi Thakar JD ’08 
 
Christie Totten JD ’08
Christie Totten JD ’08 2008
 
Tyler Volm JD ’08
Tyler Volm JD ’08 
 
Molly Washington JD ’08
Molly Washington JD ’08 
 
Jennifer Woodhouse JD ’08
Jennifer Woodhouse JD ’08 2008
 
Kelley Amburgey-Richardson JD ’09
Kelley Amburgey-Richardson JD ’09 2009
 
Noah Bishop JD ’09
Noah Bishop JD ’09 
 
Kathy Black JD ’09
Kathy Black JD ’09 
 
Mina Chang JD ’09
Mina Chang JD ’09 2009, law
 
Brook Detterman JD ’09
Brook Detterman JD ’09 2009
 
Eric DeWeese JD ’09
Eric DeWeese JD ’09 2009, law
 
Dakota Duncan JD ’09
Dakota Duncan JD ’09 2009, law
 
Micheline D’Angelis JD ’09
Micheline D’Angelis JD ’09 2009, law
 
Leslie Edenhofer JD ’09
Leslie Edenhofer JD ’09 
 
Cody Elliott JD ’09
Cody Elliott JD ’09 
 
Shemia Fagan JD ’09
Shemia Fagan JD ’09 
 
Jennifer Franks JD ’09
Jennifer Franks JD ’09 
 
Vanessa Lee Gebbie JD ’09
Vanessa Lee Gebbie JD ’09 
 
Katie Goss JD ’09
Katie Goss JD ’09 
 
Greg Harvey JD ’09
Greg Harvey JD ’09 2009, law
 
Michael G. Jacobs JD ’09
Michael G. Jacobs JD ’09 2009
 
Katie Jeremiah JD ’09
Katie Jeremiah JD ’09 
 
Levi Johnston JD ’09
Levi Johnston JD ’09 2009
 
Ian Kyle JD ’09
Ian Kyle JD ’09 2009
 
Jennifer McGrew JD ’09
Jennifer McGrew JD ’09 2009, law
 
Cara Ponzini JD ’09
Cara Ponzini JD ’09 
 
Oday Salim LLM ’09
Oday Salim LLM ’09 2009
 
Mark Sherman JD ’09
Mark Sherman JD ’09 
 
Erin Snyder JD ’09
Erin Snyder JD ’09 2009, law
 
Eileen Sterlock JD ’09
Eileen Sterlock JD ’09 2009
 
Tim Sutherland JD ’09
Tim Sutherland JD ’09 
 
Avalyn Taylor JD ’09
Avalyn Taylor JD ’09 2009, law
 
Claire Tonry JD ’09
Claire Tonry JD ’09 2009
 
Philip J. Wuest JD ’09
Philip J. Wuest JD ’09 
 
Kristin Asai JD ’10
Kristin Asai JD ’10 2010, law
 
Lyndsey Bechtel JD ’10
Lyndsey Bechtel JD ’10 2010
 
Leila C. Behnampour JD ’10
Leila C. Behnampour JD ’10 2010, law
 
Dave Bourgeau JD ’10
Dave Bourgeau JD ’10 2010, law
 
Rachel Buker JD ’10
Rachel Buker JD ’10 
 
Daniel DiVittorio JD ’10
Daniel DiVittorio JD ’10 2010, law
 
Bridget Donegan JD ’10
Bridget Donegan JD ’10 
 
Krista Evans JD ’10
Krista Evans JD ’10 
 
Sara Ghafouri JD ’10
Sara Ghafouri JD ’10 
 
Samuel Hernandez JD ’10
Samuel Hernandez JD ’10 2010
 
Jason Hirano JD ’10
Jason Hirano JD ’10 
 
Delfina Homen JD ’10
Delfina Homen JD ’10 2010
 
Melina LaMorticella JD ’10
Melina LaMorticella JD ’10 2010, law
 
Megan Lemire JD ’10
Megan Lemire JD ’10 
 
Cameron Levine JD ’10
Cameron Levine JD ’10 
 
Ben Luckett JD ’10
Ben Luckett JD ’10 2010, law
 
Nikki Martin JD ’10
Nikki Martin JD ’10 
 
Qingqing Miao JD ’10
Qingqing Miao JD ’10 
 
Laura Nelson JD ’13
Laura Nelson JD ’13 
 
Jeffrey Rhoades JD ’10
Jeffrey Rhoades JD ’10 
 
Scott Rider JD ’10
Scott Rider JD ’10 
 
Gregory K. Scott JD ’10
Gregory K. Scott JD ’10 2010
 
Mary Sofia (formerly Mary Sell) JD ’10
Mary Sofia (formerly Mary Sell) JD ’10 2010, law
 
Nawneet Vibhaw LLM ’10
Nawneet Vibhaw LLM ’10 
 
Aila Wallace JD ’10
Aila Wallace JD ’10 2010
 
Alexander Wheatley JD ’10
Alexander Wheatley JD ’10 
 
Robert Whiting JD ’10
Robert Whiting JD ’10 
 
Stefan M.v.O. Wolf JD ’10
Stefan M.v.O. Wolf JD ’10 2010, law
 
Matthew (Russell) Smebak Abts JD ’11
Matthew (Russell) Smebak Abts JD ’11 2011, law
 
Kelvin Adkins-Heljeson JD ’11
Kelvin Adkins-Heljeson JD ’11 2011
 
Tara Brock JD ’11
Tara Brock JD ’11 2011, law
 
Elliott P. Dale JD ’11
Elliott P. Dale JD ’11 2011, law
 
Jessica A. Flint JD ’11
Jessica A. Flint JD ’11 2011
 
Todd Friedman JD ’11
Todd Friedman JD ’11 2011
 
Scott Gitler JD ’11
Scott Gitler JD ’11 
 
T. K. Keen JD ’11
T. K. Keen JD ’11 
 
Taylor Kittell JD ’11
Taylor Kittell JD ’11 
 
Caroline Livett JD ’11
Caroline Livett JD ’11 
 
Annie Nelson JD ’11
Annie Nelson JD ’11 2011
 
Kimberlee Petrie Volm JD ’11
Kimberlee Petrie Volm JD ’11 
 
Melany Savitt JD ’11
Melany Savitt JD ’11 2011, law
 
Ben Shelton JD ’11
Ben Shelton JD ’11 
 
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11 
 
Josh Soper JD ’11
Josh Soper JD ’11 
 
Ashley L. Vaughn JD ’11
Ashley L. Vaughn JD ’11 2011, law
 
Jason Walker JD ’11
Jason Walker JD ’11 
 
Lauren Wallace JD ’11
Lauren Wallace JD ’11 
 
Andrew Weiner JD ’11
Andrew Weiner JD ’11 2011
 
Tara Williams JD ’11
Tara Williams JD ’11 
 
Elektra B. Yao JD ’11
Elektra B. Yao JD ’11 2011, law
 
David Boyer JD ’12
David Boyer JD ’12 2012, law
 
Thomas Chandler JD ’12
Thomas Chandler JD ’12 2012
 
Dustin Combs JD ’12
Dustin Combs JD ’12 
 
Aurelia Erickson JD ’12
Aurelia Erickson JD ’12 
 
Rachel Guthrie JD ’12
Rachel Guthrie JD ’12 2012
 
Mathew Joseph JD ’12
Mathew Joseph JD ’12 
 
Rohit Kapuria JD ’12
Rohit Kapuria JD ’12 
 
John Koch JD ’12
John Koch JD ’12 2012
 
Dylan K. Lange JD ’12
Dylan K. Lange JD ’12 2012, law
 
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16 
 
Damien Munsinger JD ’12
Damien Munsinger JD ’12 
 
Darlene Pasieczny JD ’12
Darlene Pasieczny JD ’12 
 
Ben Pirie JD ’12
Ben Pirie JD ’12 2012
 
Dan Simon JD ’12
Dan Simon JD ’12 
 
Patrick Sullivan JD ’12
Patrick Sullivan JD ’12 2012, law
 
Ryan Talbott JD ’12
Ryan Talbott JD ’12 2012, law
 
Daniel Timmons JD ’12
Daniel Timmons JD ’12 2012, law
 
Michael Whiteley JD ’12
Michael Whiteley JD ’12 
 
Jason Yareshes JD ’12
Jason Yareshes JD ’12 
 
Rachel Atchison JD ’13
Rachel Atchison JD ’13 2013
 
Matthew Blythe JD ’13
Matthew Blythe JD ’13 2013, law
 
Liv Brumfield JD ’13
Liv Brumfield JD ’13 2013, law
 
Kelsey Coulter JD ’13
Kelsey Coulter JD ’13 
 
Andrew Erickson JD ’13
Andrew Erickson JD ’13 
 
Rachael Federico JD ’13
Rachael Federico JD ’13 2013, law
 
Kimberly Fisher JD ’13
Kimberly Fisher JD ’13 
 
Amelia Forsberg JD ’13
Amelia Forsberg JD ’13 
 
Craig Fouts JD ’13
Craig Fouts JD ’13 
 
Elizabeth Inayoshi JD ’13
Elizabeth Inayoshi JD ’13 
 
Nick Lawton JD ’13, LLM ’14
Nick Lawton JD ’13, LLM ’14 
 
Mark Maher JD ’13
Mark Maher JD ’13 
 
Matthew T. Merryman JD ’13
Matthew T. Merryman JD ’13 
 
Christopher Morehead JD ’13
Christopher Morehead JD ’13 
 
Matthew Preusch JD ’13
Matthew Preusch JD ’13 
 
David Schor JD ’13
David Schor JD ’13 2013
 
Bobby Schroeder JD ’13
Bobby Schroeder JD ’13 
 
Garrett Stephenson JD ’13
Garrett Stephenson JD ’13 2013, law
 
Amira Streeter JD ’13
Amira Streeter JD ’13 2013
 
Jacqueline Swanson JD ’13
Jacqueline Swanson JD ’13 
 
Peter Tran JD ’13
Peter Tran JD ’13 
 
Rosalie Westenskow JD ’13
Rosalie Westenskow JD ’13 
 
Sean Worley JD ’13
Sean Worley JD ’13 
 
Gieri Bolliger LLM ’14
Gieri Bolliger LLM ’14 2014, law
 
Jake Brooks JD ’14
Jake Brooks JD ’14 2014
 
Whitney Christensen JD ’14
Whitney Christensen JD ’14 2014
 
Emily L. Clark JD ’14
Emily L. Clark JD ’14 
 
Patrick Dennis JD ’14
Patrick Dennis JD ’14 
 
George Dingeldein JD ’14
George Dingeldein JD ’14 2014, law
 
Peter Evalds JD ’14
Peter Evalds JD ’14 2014
 
Bryce Hanks JD ’14
Bryce Hanks JD ’14 
 
Andrew Henning JD ’14
Andrew Henning JD ’14 2014
 
James Henry JD ’14
James Henry JD ’14 2014, law
 
Hans Huggler JD ’14
Hans Huggler JD ’14 2014, law
 
Kenneth Katzaroff JD ’14
Kenneth Katzaroff JD ’14 2014, law
 
Lisa Kenn JD ’14
Lisa Kenn JD ’14 2014
 
Brian Kernan JD ’14
Brian Kernan JD ’14 2014
 
Laura Kerr JD ’14
Laura Kerr JD ’14 
 
Megan McGuire JD ’14
Megan McGuire JD ’14 
 
Cassandra Mercer JD ’14
Cassandra Mercer JD ’14 2014, law
 
Nathan Morales JD ’14
Nathan Morales JD ’14 
 
Jessica G. Moreno JD ’14
Jessica G. Moreno JD ’14 
 
Fallon Niedrist JD ’14
Fallon Niedrist JD ’14 
 
Jess Pezley JD ’14
Jess Pezley JD ’14 2014, law
 
Jeremiah Rigsby JD ’14
Jeremiah Rigsby JD ’14 2014, law
 
Elizabeth A. Rosso LLM ’14
Elizabeth A. Rosso LLM ’14 2014, law
 
Nicole Schaefer JD ’14
Nicole Schaefer JD ’14 2014, law
 
Jordan Schoonover JD ’14
Jordan Schoonover JD ’14 2014, law
 
Rhylee Smith JD ’14
Rhylee Smith JD ’14 2014
 
Alex Tinker JD ’14
Alex Tinker JD ’14 
 
Leland Baxter-Neal JD ’15
Leland Baxter-Neal JD ’15 2015
 
Michael J. Cowgill JD ’15
Michael J. Cowgill JD ’15 
 
Samuel Diaz JD ’15
Samuel Diaz JD ’15 
 
Brandon Foy JD ’15
Brandon Foy JD ’15 
 
Sarah A. Garrett JD ’15
Sarah A. Garrett JD ’15 2015, law
 
Stephanie Grant JD ’15
Stephanie Grant JD ’15 2015, law
 
Brandon Kline JD ’15
Brandon Kline JD ’15 
 
Andrea Lang JD ’15, LLM ’16
Andrea Lang JD ’15, LLM ’16 
 
Roland Lau JD ’15
Roland Lau JD ’15 2015
 
Allison Mahaney JD ’15
Allison Mahaney JD ’15 2015, law
 
Amy Reid JD ’15
Amy Reid JD ’15 
 
Joel Reschly JD ’15
Joel Reschly JD ’15 
 
Megan Reuther JD ’15
Megan Reuther JD ’15 2015
 
David Rosengard JD ’15, LLM ’16
David Rosengard JD ’15, LLM ’16 2015, 2016
 
Jonah L. Sandford JD ’15
Jonah L. Sandford JD ’15 
 
Caleb Smith JD ’15
Caleb Smith JD ’15 2015, law
 
Jeff Speir JD ’15
Jeff Speir JD ’15 law
 
Philip M. Thoennes JD ’15
Philip M. Thoennes JD ’15 2015, law
 
Kent van Alstyne JD ’15
Kent van Alstyne JD ’15 
 
Katherine M. Acosta JD ’16
Katherine M. Acosta JD ’16 2016
 
Anthony Blake Jr. JD ’16
Anthony Blake Jr. JD ’16 
 
Jessica Brockway JD ’16
Jessica Brockway JD ’16 2016, law
 
Taylor Lewis JD ’16
Taylor Lewis JD ’16 2016
 
Elisabeth Mering JD ’16
Elisabeth Mering JD ’16 
 
Colby K. Stewart JD ’16
Colby K. Stewart JD ’16 2016
 
Heather Fossity JD ’17
Heather Fossity JD ’17 2017
 
Michael Galvan JD ’17
Michael Galvan JD ’17 2017, law
 
Josh Goldberg JD ’17
Josh Goldberg JD ’17 2017
 
Jarrell Hunt JD ’17
Jarrell Hunt JD ’17 2017
 
Corin La Pointe-Aitchison JD ’17
Corin La Pointe-Aitchison JD ’17 2017
 
Dwight Mears JD ’17
Dwight Mears JD ’17 2017, law
 
Souvanny Miller JD ’17
Souvanny Miller JD ’17 2017, law
 
Jeremy Rogers JD ’17
Jeremy Rogers JD ’17 2017, law
 
Olivia Schneider Grabacki JD ’17
Olivia Schneider Grabacki JD ’17 2017, law
 
Caroline F. Brinster JD ’18
Caroline F. Brinster JD ’18 2018, law
 
Ryan D. Jahn JD ’18
Ryan D. Jahn JD ’18 2018, law
 
Rebecca Ok JD ’18
Rebecca Ok JD ’18 2018
 
Daniel Walker JD ’18
Daniel Walker JD ’18 2018, law
 
Kelly House JD ’19
Kelly House JD ’19 law
 
Keenan Ordon-Bakalian JD ’19
Keenan Ordon-Bakalian JD ’19 law
 
Sophie von Bergen JD ’20
Sophie von Bergen JD ’20 law