Dale Jacobs JD ’48
Dale Jacobs JD ’48
 
Earle V. White Jr. JD ’49
Earle V. White Jr. JD ’49
 
Anthony L. Casciato JD ’50
Anthony L. Casciato JD ’50
 
Donald Willard Wicher JD ’50
Donald Willard Wicher JD ’50
 
Robert Ringo JD ’51
Robert Ringo JD ’51
 
Elmer Andrew Samson JD ’51
Elmer Andrew Samson JD ’51
 
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53
 
Roy Madsen JD ’53
Roy Madsen JD ’53
 
Richard Junior Courson JD ’54
Richard Junior Courson JD ’54
 
Alvin Lawrence Andrews JD ’56
Alvin Lawrence Andrews JD ’56
 
Robert McLelland Mercer BS ’53, JD ’57
Robert McLelland Mercer BS ’53, JD ’57
 
Donald B. Bowerman JD ’59
Donald B. Bowerman JD ’59
 
Warren Braucher JD ’59
Warren Braucher JD ’59
 
Walter David Alley JD ’60
Walter David Alley JD ’60
 
Henry Smith Kane JD ’61
Henry Smith Kane JD ’61
 
Jerold L. Billings JD ’62
Jerold L. Billings JD ’62
 
Bernard Caplan JD ’62
Bernard Caplan JD ’62
 
Garry Kahn JD ’62
Garry Kahn JD ’62
 
Richard “Dick” L. Lang JD ’62
Richard “Dick” L. Lang JD ’62
 
Marvin Nepom JD ’62
Marvin Nepom JD ’62
 
Kenneth Solomon JD ’62
Kenneth Solomon JD ’62
 
Carlton Daniel “Dan” Paulmier Warren JD ’62
Carlton Daniel “Dan” Paulmier Warren JD ’62
 
George V. Carney BS ’56, JD ’63
George V. Carney BS ’56, JD ’63
 
George Raymond Fortun JD ’63
George Raymond Fortun JD ’63
 
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63
 
Garr M. “Mike” King JD ’63
Garr M. “Mike” King JD ’63
 
Jerry G. Kleen JD ’63
Jerry G. Kleen JD ’63
 
Lillian Meyers JD ’64
Lillian Meyers JD ’64
 
Philip G. Skofstad JD ’64
Philip G. Skofstad JD ’64
 
Roger Clarence Germundson JD ’65
Roger Clarence Germundson JD ’65
 
Edward C. Watkins JD ’65
Edward C. Watkins JD ’65
 
Stanley Weber JD ’65
Stanley Weber JD ’65
 
Ward S. Armstrong JD ’66
Ward S. Armstrong JD ’66
 
Richard Bach JD ’66
Richard Bach JD ’66
 
Harry M. Hanna JD ’66
Harry M. Hanna JD ’66
 
Arthur Lane McFadden JD ’66
Arthur Lane McFadden JD ’66
 
Alfred “Al” Mitchell Varnes Jr. JD ’67
Alfred “Al” Mitchell Varnes Jr. JD ’67
 
Roderick L. Bunnell JD ’68
Roderick L. Bunnell JD ’68
 
Roger F. Dierking JD ’68
Roger F. Dierking JD ’68
 
Paul G. Mackey JD ’68
Paul G. Mackey JD ’68
 
Gary Marlette JD ’68
Gary Marlette JD ’68
 
William Thomas Powers JD ’68
William Thomas Powers JD ’68
 
Michael D. Henderson JD ’69
Michael D. Henderson JD ’69
 
Michael Harrison Hicks JD ’70
Michael Harrison Hicks JD ’70
 
Stuart Oscar Kendall JD ’71
Stuart Oscar Kendall JD ’71
 
Sherry Smith JD ’72
Sherry Smith JD ’72
 
Daniel Bohlmann BS ’70, JD ’73
Daniel Bohlmann BS ’70, JD ’73
 
Lawrence “Larry” David Gorin JD ’73
Lawrence “Larry” David Gorin JD ’73
 
David Thomas Viuhkola JD ’73
David Thomas Viuhkola JD ’73
 
Deborah Bail BA ’71, JD ’74
Deborah Bail BA ’71, JD ’74
 
William Cobb JD ’74
William Cobb JD ’74
 
Karen Creason JD ’74
Karen Creason JD ’74
 
Arthur “Art” Curtis JD ’74
Arthur “Art” Curtis JD ’74
 
Dennis Hall Elliott JD ’74
Dennis Hall Elliott JD ’74
 
John Hart JD ’74
John Hart JD ’74
 
Chris Helmer JD ’74
Chris Helmer JD ’74
 
Stephen E. Kantor JD ’74
Stephen E. Kantor JD ’74
 
Alan T. “Tom” Nettleton JD ’74
Alan T. “Tom” Nettleton JD ’74
 
Matthew W. Peach JD ’74
Matthew W. Peach JD ’74
 
John “JP” Powers JD ’74
John “JP” Powers JD ’74
 
Allen Reel JD ’74
Allen Reel JD ’74
 
Lou Savage JD ’74
Lou Savage JD ’74
 
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
 
Jerry Sparks JD ’74
Jerry Sparks JD ’74
 
Joseph L. Udall JD ’74
Joseph L. Udall JD ’74
 
Yosef Yacob JD ’74
Yosef Yacob JD ’74
 
David Aamodt JD ’75
David Aamodt JD ’75
 
Bruce Beal JD ’75
Bruce Beal JD ’75
 
Joseph Francis Bennett Jr. JD ’75
Joseph Francis Bennett Jr. JD ’75
 
John Bennett JD ’75
John Bennett JD ’75
 
Emil Berg JD ’75
Emil Berg JD ’75
 
Julie Frantz JD ’75
Julie Frantz JD ’75
 
Gary Grenley JD ’75
Gary Grenley JD ’75
 
Kerry M. Larsen JD ’75
Kerry M. Larsen JD ’75
 
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75
 
John B. Lewis JD ’75
John B. Lewis JD ’75
 
Charles Markley JD ’75
Charles Markley JD ’75
 
Steven Maurer JD ’75
Steven Maurer JD ’75
 
Steven Bowen Tubbs JD ’75
Steven Bowen Tubbs JD ’75
 
Kenneth C. Dixson JD ’76
Kenneth C. Dixson JD ’76
 
Johnathan Haub JD ’76
Johnathan Haub JD ’76
 
Dennis J. Hubel JD ’76
Dennis J. Hubel JD ’76
 
Henry Lorenzen JD ’76
Henry Lorenzen JD ’76
 
Patrick A. Reagan JD ’76
Patrick A. Reagan JD ’76
 
Jordan Schnitzer JD ’76
Jordan Schnitzer JD ’76
 
Teunis James Wyers Jr. JD ’76
Teunis James Wyers Jr. JD ’76
 
Cliff Bentz JD ’77
Cliff Bentz JD ’77
 
Terry O. Bernhardt JD ’77
Terry O. Bernhardt JD ’77
 
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
 
Frank Dillow JD ’77
Frank Dillow JD ’77
 
Randy Harris JD ’77
Randy Harris JD ’77
 
R. Craig Hindley JD ’77
R. Craig Hindley JD ’77
 
Scott Kauffman JD ’77
Scott Kauffman JD ’77
 
Richard Kraus JD ’77
Richard Kraus JD ’77
 
Alan (Al) Larsen JD ’77
Alan (Al) Larsen JD ’77
 
Peggy Nagae JD ’77
Peggy Nagae JD ’77
 
Stephen Sady JD ’77
Stephen Sady JD ’77
 
Tom Sand JD ’77
Tom Sand JD ’77
 
Lane Simpson JD ’77
Lane Simpson JD ’77
 
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
 
Thane Tienson JD ’77
Thane Tienson JD ’77
 
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
 
Richard D. Acott JD ’78
Richard D. Acott JD ’78
 
Joseph Arellano JD ’78
Joseph Arellano JD ’78
 
Randall G. Baidas JD ’78
Randall G. Baidas JD ’78
 
Philip Berkowitz JD ’78
Philip Berkowitz JD ’78
 
John Bradach JD ’79
John Bradach JD ’79
 
Thomas H. Gerken JD ’78
Thomas H. Gerken JD ’78
 
Peter Glade JD ’78
Peter Glade JD ’78
 
Steven Katzman JD ’78
Steven Katzman JD ’78
 
Ann Lehman JD ’78
Ann Lehman JD ’78
 
Gayle Nachtigal JD ’78
Gayle Nachtigal JD ’78
 
Robert M. Tobiassen JD ’78
Robert M. Tobiassen JD ’78
 
Luis Benito Caraballo JD ’79
Luis Benito Caraballo JD ’79
 
Jon Cieslak JD ’79
Jon Cieslak JD ’79
 
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78
 
Dave Kushner JD ’79
Dave Kushner JD ’79
 
William H. Kwitman JD ’79
William H. Kwitman JD ’79
 
Jack Lundeen JD ’79
Jack Lundeen JD ’79
 
Michael “Mickey” Morey JD ’79
Michael “Mickey” Morey JD ’79
 
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79
 
Jerret Sale JD ’79
Jerret Sale JD ’79
 
Ronda L. Sandquist JD ’79
Ronda L. Sandquist JD ’79
 
Pamela Beery JD ’80
Pamela Beery JD ’80
 
Thomas Brown JD ’80
Thomas Brown JD ’80
 
Brett Buckley JD ’80
Brett Buckley JD ’80
 
John Bowen Culver JD ’80
John Bowen Culver JD ’80
 
Scott Downing JD ’80
Scott Downing JD ’80
 
Paul Elsner JD ’80
Paul Elsner JD ’80
 
Susan Behlke Foley JD ’80
Susan Behlke Foley JD ’80
 
Heidi Heitkamp JD ’80
Heidi Heitkamp JD ’80
 
William Hupprich JD ’80
William Hupprich JD ’80
 
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
 
Dayann M. Liebman JD ’80
Dayann M. Liebman JD ’80
 
Dale S. MacHaffie JD ’80
Dale S. MacHaffie JD ’80
 
Deborah Sather JD ’80
Deborah Sather JD ’80
 
David Schachterle JD ’80
David Schachterle JD ’80
 
Mary Treiber JD ’80
Mary Treiber JD ’80
 
Gretchen Buehner JD ’81
Gretchen Buehner JD ’81
 
Deanne Darling JD ’81
Deanne Darling JD ’81
 
Thomas C. Davis JD ’81
Thomas C. Davis JD ’81
 
Nancy Hungerford JD ’81
Nancy Hungerford JD ’81
 
Juan Lizama JD ’81
Juan Lizama JD ’81
 
Chrys Martin JD ’81
Chrys Martin JD ’81
 
Kathleen McCann JD ’81
Kathleen McCann JD ’81
 
Rich Melnick JD ’81
Rich Melnick JD ’81
 
Scott Meyer JD ’81
Scott Meyer JD ’81
 
Eve L. Miller JD ’81
Eve L. Miller JD ’81
 
Garrett A. Richardson JD ’81
Garrett A. Richardson JD ’81
 
Philip Schiliro JD ’81
Philip Schiliro JD ’81
 
William “Sam” S. Simpson JD ’81
William “Sam” S. Simpson JD ’81
 
Steve Stadum JD ’81
Steve Stadum JD ’81
 
Micah Stolowitz JD ’81
Micah Stolowitz JD ’81
 
Katherine Armstrong JD ’82
Katherine Armstrong JD ’82
 
Galen L. Bland JD ’82
Galen L. Bland JD ’82
 
Victor Calzaretta JD ’82
Victor Calzaretta JD ’82
 
Arie C. de Groot JD ’82
Arie C. de Groot JD ’82
 
Robert Fisherman JD ’82
Robert Fisherman JD ’82
 
Patricia Halsell JD ’82
Patricia Halsell JD ’82
 
Mark LeCoq JD ’82
Mark LeCoq JD ’82
 
Fred Leeson JD ’82
Fred Leeson JD ’82
 
Peter Monson JD ’82
Peter Monson JD ’82
 
Kathryn Villa-Smith JD ’82
Kathryn Villa-Smith JD ’82
 
Richard Whittemore JD ’82
Richard Whittemore JD ’82
 
Scott Erik Asphaug JD ’83
Scott Erik Asphaug JD ’83
 
Gary Bashor JD ’83
Gary Bashor JD ’83
 
Deborah Caldwell JD ’83
Deborah Caldwell JD ’83
 
Norman Dick JD ’83
Norman Dick JD ’83
 
Thomas Jensen JD ’83
Thomas Jensen JD ’83
 
Jeffrey Keeney JD ’83
Jeffrey Keeney JD ’83
 
Julie A. Keil JD ’83
Julie A. Keil JD ’83
 
Molly Marcum JD ’83
Molly Marcum JD ’83
 
Connie Elkins McKelvey JD ’83
Connie Elkins McKelvey JD ’83
 
Max M. Miller Jr. JD ’83
Max M. Miller Jr. JD ’83
 
Denise Minor JD ’83
Denise Minor JD ’83
 
Turid Owren JD ’83
Turid Owren JD ’83
 
Kenneth Protonentis JD ’83
Kenneth Protonentis JD ’83
 
Dennis H. Treacy JD ’83
Dennis H. Treacy JD ’83
 
Kay Abramowitz JD ’84
Kay Abramowitz JD ’84
 
Dr. Paul Blaylock JD ’84
Dr. Paul Blaylock JD ’84
 
Edward Murray Collins JD ’84
Edward Murray Collins JD ’84
 
Julianne Davis JD ’84
Julianne Davis JD ’84
 
Jeanne Durr JD ’84
Jeanne Durr JD ’84
 
Steven P. Emerick JD ’84
Steven P. Emerick JD ’84
 
Sandijean Fuson JD ’84
Sandijean Fuson JD ’84
 
Steven Hedberg JD ’84
Steven Hedberg JD ’84
 
Heather Hippsley JD ’84
Heather Hippsley JD ’84
 
Steven B. Hunt JD ’84
Steven B. Hunt JD ’84
 
Stuart Jones JD ’84
Stuart Jones JD ’84
 
Paul Kaufman JD ’84
Paul Kaufman JD ’84
 
John S. Knowles JD ’84
John S. Knowles JD ’84
 
Roger Lenneberg JD ’84
Roger Lenneberg JD ’84
 
Daniel Lindahl JD ’84
Daniel Lindahl JD ’84
 
Daniel P. McInerny JD ’84
Daniel P. McInerny JD ’84
 
Sandra Ellen McMullen JD ’84
Sandra Ellen McMullen JD ’84
 
William C Rooklidge JD ’84
William C Rooklidge JD ’84
 
Kathleen Singer King JD ’84
Kathleen Singer King JD ’84
 
Nancy Smith JD ’84
Nancy Smith JD ’84
 
Rebecca A. Sweetland JD ’84
Rebecca A. Sweetland JD ’84
 
Katherine Tennyson JD ’84
Katherine Tennyson JD ’84
 
Dave Tilton JD ’84
Dave Tilton JD ’84
 
Pamela Barrow JD ’85
Pamela Barrow JD ’85
 
Kate Brown JD ’85
Kate Brown JD ’85
 
Jeff Eden JD ’85
Jeff Eden JD ’85
 
Marlene E. Findling JD ’85
Marlene E. Findling JD ’85
 
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
 
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
 
Paula Biggs Hammond JD ’85
Paula Biggs Hammond JD ’85
 
Scott Horngren JD ’87
Scott Horngren JD ’87
 
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
 
Norman Malbin JD ’85
Norman Malbin JD ’85
 
Winfield D. Ong JD ’85
Winfield D. Ong JD ’85
 
Richard O’Brien JD ’85
Richard O’Brien JD ’85
 
Cecily Smith JD ’85
Cecily Smith JD ’85
 
Marcia Lynn Alvey JD ’86
Marcia Lynn Alvey JD ’86
 
Lilian Bier JD ’86
Lilian Bier JD ’86
 
Susan Isabel Boyd JD ’86
Susan Isabel Boyd JD ’86
 
Brad Chalfant JD ’86
Brad Chalfant JD ’86
 
Lori Coukoulis JD ’86
Lori Coukoulis JD ’86
 
Powell Campbell Groner III JD ’86
Powell Campbell Groner III JD ’86
 
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
 
Scott Allan Kelly JD ’86
Scott Allan Kelly JD ’86
 
Bradford Lamb JD ’86
Bradford Lamb JD ’86
 
Beth Skillern JD ’86
Beth Skillern JD ’86
 
Terry Weiner JD ’86
Terry Weiner JD ’86
 
Gordon Welborn JD ’86
Gordon Welborn JD ’86
 
Ron Clark JD ’87
Ron Clark JD ’87
 
Barbara Craig JD ’87
Barbara Craig JD ’87
 
Larry Juday JD ’87
Larry Juday JD ’87
 
Joseph Kaufman JD ’87
Joseph Kaufman JD ’87
 
Carla Kelley JD ’87
Carla Kelley JD ’87
 
Wendy M. Kent JD ’87
Wendy M. Kent JD ’87
 
Catherine Peffers Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
Catherine Peffers Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
 
Anthony Misseldine JD ’87
Anthony Misseldine JD ’87
 
Vernellia Randall JD ’87
Vernellia Randall JD ’87
 
Keith Holman JD ’88
Keith Holman JD ’88
 
Steven Kahn JD ’88
Steven Kahn JD ’88
 
John E. Kammeyer JD ’88
John E. Kammeyer JD ’88
 
Steve Kraemer JD ’88
Steve Kraemer JD ’88
 
Greg Lakin JD ’88
Greg Lakin JD ’88
 
Michael McShane JD ’88
Michael McShane JD ’88
 
Richard Rizk JD ’88
Richard Rizk JD ’88
 
Michael C. Robinson JD ’88
Michael C. Robinson JD ’88
 
Jolie Russo JD ’88
Jolie Russo JD ’88
 
Jill Tanner JD ’88
Jill Tanner JD ’88
 
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88
 
Dean N. Alterman JD ’89
Dean N. Alterman JD ’89
 
Scott Anders JD ’89
Scott Anders JD ’89
 
LeAnne Bremer JD ’89
LeAnne Bremer JD ’89
 
Steve Brown JD ’89
Steve Brown JD ’89
 
Eden Rose Brown JD ’89
Eden Rose Brown JD ’89
 
Chris Eck JD ’89
Chris Eck JD ’89
 
Jeffrey R. Lewis JD ’89
Jeffrey R. Lewis JD ’89
 
Glen Price JD ’89
Glen Price JD ’89
 
Robert C. Russell JD ’89
Robert C. Russell JD ’89
 
Gary L. Blacklidge JD ’90
Gary L. Blacklidge JD ’90
 
Leslie Bottomly JD ’90
Leslie Bottomly JD ’90
 
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90
 
Tracey Cordes JD ’90
Tracey Cordes JD ’90
 
Joe Durham JD ’90
Joe Durham JD ’90
 
Christian K. Hooley JD ’90
Christian K. Hooley JD ’90
 
Robert Kyte JD ’90
Robert Kyte JD ’90
 
Wendy Manley JD ’90
Wendy Manley JD ’90
 
Michael R. McLane JD ’90
Michael R. McLane JD ’90
 
Jake Metcalfe JD ’90
Jake Metcalfe JD ’90
 
Susie L. Norby JD ’90
Susie L. Norby JD ’90
 
MardiLyn Saathoff JD ’90
MardiLyn Saathoff JD ’90
 
Scott Snyder JD ’90
Scott Snyder JD ’90
 
Donald L. Stephens Jr. JD ’90
Donald L. Stephens Jr. JD ’90
 
Todd Beaird JD ’91
Todd Beaird JD ’91
 
Gregory Bunnell JD ’91
Gregory Bunnell JD ’91
 
Robert E. Burney III JD ’91
Robert E. Burney III JD ’91
 
Dagmar Butte JD ’91
Dagmar Butte JD ’91
 
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91
 
Gary Harrell JD ’91
Gary Harrell JD ’91
 
Helen Hierschbiel JD ’91
Helen Hierschbiel JD ’91
 
David S. Mann JD ’91
David S. Mann JD ’91
 
Mark Meininger JD ’91
Mark Meininger JD ’91
 
Robert (Bob) James Miller JD ’91
Robert (Bob) James Miller JD ’91
 
Scott A. Morrill JD ’91
Scott A. Morrill JD ’91
 
Mark Porter JD ’91
Mark Porter JD ’91
 
Michael D. Rap JD ’91
Michael D. Rap JD ’91
 
Bryan Scott JD ’91
Bryan Scott JD ’91
 
Teresa Statler JD ’91
Teresa Statler JD ’91
 
Stuart Sugarman JD ’91
Stuart Sugarman JD ’91
 
Shannon Waage JD ’91
Shannon Waage JD ’91
 
Abby Wool Landon JD ’91
Abby Wool Landon JD ’91
 
Sibylle Baer JD ’92
Sibylle Baer JD ’92
 
Dorothy Cofield JD ’92
Dorothy Cofield JD ’92
 
Diane Cushing JD ’92
Diane Cushing JD ’92
 
Gilion C. Dumas JD ’92
Gilion C. Dumas JD ’92
 
Linden “Linn” Evans JD ’92
Linden “Linn” Evans JD ’92
 
Sim Gill JD ’92
Sim Gill JD ’92
 
Alan Graf JD ’92
Alan Graf JD ’92
 
Lori Hellis JD ’92
Lori Hellis JD ’92
 
Victor Hoffer JD ’92
Victor Hoffer JD ’92
 
John Kaempf JD ’92
John Kaempf JD ’92
 
Steve Leskin JD ’92
Steve Leskin JD ’92
 
Dawn McIntosh JD ’92
Dawn McIntosh JD ’92
 
Julie McIntyre LLM ’92
Julie McIntyre LLM ’92
 
Jilma Meneses JD ’92
Jilma Meneses JD ’92
 
Barry Needleman JD ’92
Barry Needleman JD ’92
 
Grace Pan JD ’92
Grace Pan JD ’92
 
Davina Pujari JD ’92
Davina Pujari JD ’92
 
Barbara Smythe JD ’92
Barbara Smythe JD ’92
 
Heidi Olsen Strauch JD ’92
Heidi Olsen Strauch JD ’92
 
Roger Alfred JD ’93
Roger Alfred JD ’93
 
Margaret Allee JD ’93
Margaret Allee JD ’93
 
Daniel Blaufus JD ’93
Daniel Blaufus JD ’93
 
Benjamin Bloom JD ’93
Benjamin Bloom JD ’93
 
Ingrid Brydolf JD ’93
Ingrid Brydolf JD ’93
 
Leslie “Les” Carlough JD ’93
Leslie “Les” Carlough JD ’93
 
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93
 
James Blakely Eblin JD ’93
James Blakely Eblin JD ’93
 
Eric Wilson Hartmann JD ’93
Eric Wilson Hartmann JD ’93
 
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
 
Andrew Hyde JD ’93
Andrew Hyde JD ’93
 
Susan Lain JD ’93
Susan Lain JD ’93
 
Tia Lewis JD ’93
Tia Lewis JD ’93
 
Ramona Monroe JD ’93
Ramona Monroe JD ’93
 
David Rorden JD ’93
David Rorden JD ’93
 
Gil Rosenthal JD ’93
Gil Rosenthal JD ’93
 
Shelley (Dennis) Russell JD ’93
Shelley (Dennis) Russell JD ’93
 
Lara Louise Skidmore JD ’93
Lara Louise Skidmore JD ’93
 
Cliff Villa JD ’93
Cliff Villa JD ’93
 
Troy S. Bundy JD ’94
Troy S. Bundy JD ’94
 
Antonia De Meo JD ’94
Antonia De Meo JD ’94
 
Eileen Eakins JD ’94
Eileen Eakins JD ’94
 
Eric B. Fjelstad JD ’94
Eric B. Fjelstad JD ’94
 
Willem Jewett JD ’94
Willem Jewett JD ’94
 
Mitchell S. Milby JD ’94
Mitchell S. Milby JD ’94
 
John A. Schifino JD ’94
John A. Schifino JD ’94
 
Scott Shapiro JD ’94
Scott Shapiro JD ’94
 
Benjamin Wolff JD ’94
Benjamin Wolff JD ’94
 
Kimberly Zdenek JD ’94
Kimberly Zdenek JD ’94
 
Scott Allan JD ’95
Scott Allan JD ’95
 
Peter Ayers JD ’95
Peter Ayers JD ’95
 
Chuck D. Barlow LLM ’95
Chuck D. Barlow LLM ’95
 
Ying Chen JD ’95
Ying Chen JD ’95
 
Julie Clark JD ’95
Julie Clark JD ’95
 
Alice Cuprill-Comas JD ’95
Alice Cuprill-Comas JD ’95
 
Mark J. Hartwig JD ’95
Mark J. Hartwig JD ’95
 
Meredith Mendelson JD ’95
Meredith Mendelson JD ’95
 
Peter Ohman JD ’95
Peter Ohman JD ’95
 
Amy Parks JD ’95
Amy Parks JD ’95
 
Nancy Perry JD ’95
Nancy Perry JD ’95
 
Greg Scholl JD ’95
Greg Scholl JD ’95
 
Katherine Somervell JD ’95
Katherine Somervell JD ’95
 
David Avraham Voluck JD ’95
David Avraham Voluck JD ’95
 
David Aman JD ’96
David Aman JD ’96
 
KC Becker JD ’96
KC Becker JD ’96
 
Mark E. Brody JD ’96
Mark E. Brody JD ’96
 
Robin Craig JD ’96
Robin Craig JD ’96
 
Adina Flynn JD ’96
Adina Flynn JD ’96
 
Scott M. Kerin JD ’96
Scott M. Kerin JD ’96
 
Benjamin Lenhart JD ’96
Benjamin Lenhart JD ’96
 
Brian Orazetti JD ’96
Brian Orazetti JD ’96
 
Bob Randall JD ’96
Bob Randall JD ’96
 
Kyle Sciuchetti JD ’96
Kyle Sciuchetti JD ’96
 
Stacy Stotts LLM ’96
Stacy Stotts LLM ’96
 
Tanya Durkee Urbach JD ’96
Tanya Durkee Urbach JD ’96
 
Joan Wilson JD ’96
Joan Wilson JD ’96
 
Diane Wiscarson JD ’96
Diane Wiscarson JD ’96
 
Mitch Baker JD ’97
Mitch Baker JD ’97
 
Phil Bender JD ’97
Phil Bender JD ’97
 
Victoria Blachly JD ’97
Victoria Blachly JD ’97
 
Jennie L. Bricker JD ’97
Jennie L. Bricker JD ’97
 
Timothy C. Calderbank JD ’97
Timothy C. Calderbank JD ’97
 
Robert “Matt” Conoley JD ’97
Robert “Matt” Conoley JD ’97
 
Joe Cooke JD ’97
Joe Cooke JD ’97
 
Rick Eichstaedt JD ’97
Rick Eichstaedt JD ’97
 
Christopher Frost JD ’97
Christopher Frost JD ’97
 
Thomas R. Gibson JD ’97
Thomas R. Gibson JD ’97
 
Marco Gonzalez JD ’97
Marco Gonzalez JD ’97
 
K. Christopher Jayaram JD ’97
K. Christopher Jayaram JD ’97
 
Josh Lamborn JD ’97
Josh Lamborn JD ’97
 
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
 
Joseph O’Leary JD ’97
Joseph O’Leary JD ’97
 
Glenn Perlow JD ’97
Glenn Perlow JD ’97
 
Karla Raettig JD ’97
Karla Raettig JD ’97
 
Susan E. Smith JD ’97
Susan E. Smith JD ’97
 
Erika Soublet JD ’97
Erika Soublet JD ’97
 
David Western JD ’97
David Western JD ’97
 
June Wiyrick Flores JD ’97
June Wiyrick Flores JD ’97
 
Deanna Wray JD ’97
Deanna Wray JD ’97
 
David Albrecht LLM ’98
David Albrecht LLM ’98
 
Dominic Auld JD ’98
Dominic Auld JD ’98
 
James Blair JD ’98
James Blair JD ’98
 
Eric Dobroth JD ’98
Eric Dobroth JD ’98
 
Ellen Grover JD ’98
Ellen Grover JD ’98
 
Thomas Guy Hallam Jr. JD ’98
Thomas Guy Hallam Jr. JD ’98
 
Tamara A. Hanlon JD ’98
Tamara A. Hanlon JD ’98
 
Amrit Kulkarni JD ’98
Amrit Kulkarni JD ’98
 
Michael Levy LLM ’98
Michael Levy LLM ’98
 
Steve Lowry JD ’98
Steve Lowry JD ’98
 
Edwin Morrow JD ’98
Edwin Morrow JD ’98
 
Justin B. Munn JD ’98
Justin B. Munn JD ’98
 
Christopher Neumann JD ’98
Christopher Neumann JD ’98
 
Thomas B. Powers JD ’98
Thomas B. Powers JD ’98
 
Timothy Resch JD ’98
Timothy Resch JD ’98
 
Nick Richards JD ’98
Nick Richards JD ’98
 
Quinlan Steiner JD ’98
Quinlan Steiner JD ’98
 
Michele Stone JD ’98
Michele Stone JD ’98
 
Matthew Whitman JD ’98
Matthew Whitman JD ’98
 
Joshua Alpert JD ’99
Joshua Alpert JD ’99
 
Jose Cienfuegos JD ’99
Jose Cienfuegos JD ’99
 
Ray Crutchley JD ’99
Ray Crutchley JD ’99
 
Gregory Michael Ellis JD ’99
Gregory Michael Ellis JD ’99
 
Shawn Filippi JD ’99
Shawn Filippi JD ’99
 
Heather Guthrie JD ’99
Heather Guthrie JD ’99
 
Drew Hagedorn JD ’99
Drew Hagedorn JD ’99
 
Terry Margaret Horton JD ’99
Terry Margaret Horton JD ’99
 
Joshua E. Husbands JD ’99
Joshua E. Husbands JD ’99
 
Rachel Kondor JD ’99
Rachel Kondor JD ’99
 
Dana Krawczuk JD ’99
Dana Krawczuk JD ’99
 
Jill R. Long JD ’99
Jill R. Long JD ’99
 
Laura Maffei JD ’99
Laura Maffei JD ’99
 
Michelle L. Prosser JD ’99
Michelle L. Prosser JD ’99
 
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
 
Matt Singer JD ’99
Matt Singer JD ’99
 
Jennifer Yruegas JD ’99
Jennifer Yruegas JD ’99
 
Jason Ayres JD ’00
Jason Ayres JD ’00
 
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00
 
Josie Garton JD ’00
Josie Garton JD ’00
 
Karl Hausafus JD ’00
Karl Hausafus JD ’00
 
Román D. Hernández JD ’00
Román D. Hernández JD ’00
 
Liz Kirkwood JD ’00
Liz Kirkwood JD ’00
 
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08
 
Kate Cottrell Leonard JD ’00
Kate Cottrell Leonard JD ’00
 
Jeff Miller JD ‘00
Jeff Miller JD ‘00
 
Kevin S. Minoli JD ’00
Kevin S. Minoli JD ’00
 
Steven J. Munson JD ’00
Steven J. Munson JD ’00
 
Michael Newhouse JD ’00
Michael Newhouse JD ’00
 
Saira Kabir Sheikh LLM ’00
Saira Kabir Sheikh LLM ’00
 
Rob Roy Smith JD ’00
Rob Roy Smith JD ’00
 
Geoff Strong JD ’00
Geoff Strong JD ’00
 
Ulanda Watkins JD ’00
Ulanda Watkins JD ’00
 
Tonya (Atwell) Alexander JD ’01
Tonya (Atwell) Alexander JD ’01
 
David I Bean JD ’01
David I Bean JD ’01
 
Amanda Gamblin JD ’01
Amanda Gamblin JD ’01
 
Andrew Hanson JD ’01
Andrew Hanson JD ’01
 
Elizabeth E. Howard JD ’01
Elizabeth E. Howard JD ’01
 
Bryan Kirkpatrick JD ’01
Bryan Kirkpatrick JD ’01
 
Anne Koch JD ’01
Anne Koch JD ’01
 
David Koempel JD ’01
David Koempel JD ’01
 
Jennifer Cheng-Ming Li JD ’01
Jennifer Cheng-Ming Li JD ’01
 
Jonathan Lovvorn LLM ’01
Jonathan Lovvorn LLM ’01
 
Randy McClure JD ’01
Randy McClure JD ’01
 
Dainen Penta JD ’01
Dainen Penta JD ’01
 
Christine Reynolds JD ’01
Christine Reynolds JD ’01
 
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06
 
Heather Self JD ’01
Heather Self JD ’01
 
Chris Slottee JD ’01
Chris Slottee JD ’01
 
Paul Trinchero JD ’01
Paul Trinchero JD ’01
 
Karen Varney JD ’01
Karen Varney JD ’01
 
Amy Sue Baker JD ’02
Amy Sue Baker JD ’02
 
Kristine Bingman JD ’02
Kristine Bingman JD ’02
 
Shelly Damore JD ’02
Shelly Damore JD ’02
 
Lorne Dauenhauer JD ’02
Lorne Dauenhauer JD ’02
 
Peter Irvine JD ’02
Peter Irvine JD ’02
 
Sara Kobak JD ’02
Sara Kobak JD ’02
 
Erin Keys MacDonald JD ’02
Erin Keys MacDonald JD ’02
 
Donna Maddux JD ’02
Donna Maddux JD ’02
 
Christine Fisher Moore JD ’02
Christine Fisher Moore JD ’02
 
Andrew P. Moratzka JD ’02
Andrew P. Moratzka JD ’02
 
Amy Robinson JD ’02
Amy Robinson JD ’02
 
Jeanette Schuster JD ’02
Jeanette Schuster JD ’02
 
Chanpone Sinlapasai JD ’02
Chanpone Sinlapasai JD ’02
 
Xiomora Torres Mattson JD ’02
Xiomora Torres Mattson JD ’02
 
Mark Urioste JD ’02
Mark Urioste JD ’02
 
Jen S. Wagner JD ’02
Jen S. Wagner JD ’02
 
Kevin Clonts JD ’03
Kevin Clonts JD ’03
 
Zachary J. Cohen JD ’03
Zachary J. Cohen JD ’03
 
Maya Crawford JD ’03
Maya Crawford JD ’03
 
Paige Davis JD ’03
Paige Davis JD ’03
 
Christy Doornink JD ’03
Christy Doornink JD ’03
 
Sonya Fischer JD ’03
Sonya Fischer JD ’03
 
Angela Franco Lucero JD ’03
Angela Franco Lucero JD ’03
 
John L. Hairston JD ’03
John L. Hairston JD ’03
 
Bronson James JD ’03
Bronson James JD ’03
 
Jill Karmy JD ’03
Jill Karmy JD ’03
 
Riley Lageson JD ’03
Riley Lageson JD ’03
 
Nathan Maki JD ’03
Nathan Maki JD ’03
 
Suzanne McVicker JD ’03
Suzanne McVicker JD ’03
 
Samantha Murray JD ’03
Samantha Murray JD ’03
 
Karen Ostrye JD ’03
Karen Ostrye JD ’03
 
Laura Plourde JD ’03
Laura Plourde JD ’03
 
Kathleen Profitt JD ’03
Kathleen Profitt JD ’03
 
Jonathan C. Schnal JD ’03
Jonathan C. Schnal JD ’03
 
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
 
Andrew Bowman LLM ’04
Andrew Bowman LLM ’04
 
Richard M. Brown JD ’04
Richard M. Brown JD ’04
 
Amy Carbins JD ’04
Amy Carbins JD ’04
 
Dan Eller JD ’04
Dan Eller JD ’04
 
Leah Koss Feldon JD ’04
Leah Koss Feldon JD ’04
 
Danelle Cope Forseth JD ’04
Danelle Cope Forseth JD ’04
 
Jane Levy JD ’04, MA ’11
Jane Levy JD ’04, MA ’11
 
Melissa Luna JD ’04
Melissa Luna JD ’04
 
Michelle E. Nisle JD ’04
Michelle E. Nisle JD ’04
 
Ron Opsahl JD ’04
Ron Opsahl JD ’04
 
Julie Penry JD ’04
Julie Penry JD ’04
 
Abigail St. Lawrence JD ’04
Abigail St. Lawrence JD ’04
 
Derek Teaney JD ’04
Derek Teaney JD ’04
 
J. Ashlee Albies JD ’05
J. Ashlee Albies JD ’05
 
Mark R. Barzda LLM ’05
Mark R. Barzda LLM ’05
 
Michael Cofield JD ’05
Michael Cofield JD ’05
 
Dan Eldredge LLM ’05
Dan Eldredge LLM ’05
 
Ethan Hasenstein JD ’05
Ethan Hasenstein JD ’05
 
Victoria W. Hollinger JD ’05
Victoria W. Hollinger JD ’05
 
Ben Leedy JD ’05
Ben Leedy JD ’05
 
Michael Lopez JD ’05
Michael Lopez JD ’05
 
Parna Mehrbani JD ’05
Parna Mehrbani JD ’05
 
Rachel Philips JD ’05
Rachel Philips JD ’05
 
Jenna Plank JD ’05
Jenna Plank JD ’05
 
Peter Ricoy JD ’05
Peter Ricoy JD ’05
 
Josh Smith JD ’05
Josh Smith JD ’05
 
Kimberlee A. Stafford JD ’05
Kimberlee A. Stafford JD ’05
 
Fay Stetz-Waters JD ’05
Fay Stetz-Waters JD ’05
 
Brett VandenHeuvel JD ’05
Brett VandenHeuvel JD ’05
 
Olivia Willis JD ’05
Olivia Willis JD ’05
 
Matthew Yium JD ’05
Matthew Yium JD ’05
 
Elizabeth Bonucci JD ’06
Elizabeth Bonucci JD ’06
 
Jim Brunberg JD ’06
Jim Brunberg JD ’06
 
Gillian Bunker JD ’06
Gillian Bunker JD ’06
 
Justin J. Cabrera JD ’06
Justin J. Cabrera JD ’06
 
Marcus H. Chong Tim JD ’06
Marcus H. Chong Tim JD ’06
 
Chad Colton JD ’06
Chad Colton JD ’06
 
Elisa Dozono JD ’06
Elisa Dozono JD ’06
 
Jason A. Hill LLM ’06
Jason A. Hill LLM ’06
 
Jessica Kampfe JD ’06
Jessica Kampfe JD ’06
 
Donna L. Lee JD ’06
Donna L. Lee JD ’06
 
Joshua Mark Levy JD ’06
Joshua Mark Levy JD ’06
 
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
 
Christopher Mixson JD ’06
Christopher Mixson JD ’06
 
James Murphy JD ’06
James Murphy JD ’06
 
Cara Patton Liu JD ’06
Cara Patton Liu JD ’06
 
David Roghair JD ’06
David Roghair JD ’06
 
Josh Smith JD ’06
Josh Smith JD ’06
 
Jacqueline Alexander JD ’07
Jacqueline Alexander JD ’07
 
Sara Bagheri JD ’07
Sara Bagheri JD ’07
 
Jennifer Bragar JD ’07
Jennifer Bragar JD ’07
 
Joseph “Joe” Franco JD ’07
Joseph “Joe” Franco JD ’07
 
Susan W. Graf JD ’07
Susan W. Graf JD ’07
 
John Grant JD ’07
John Grant JD ’07
 
Peter Janci JD ’07
Peter Janci JD ’07
 
Blerina Kotori JD ’07
Blerina Kotori JD ’07
 
Michelle McIver JD ’07
Michelle McIver JD ’07
 
Eric S. Meltzer JD ’07
Eric S. Meltzer JD ’07
 
Meghan Moran JD ’07
Meghan Moran JD ’07
 
Yoona Park JD ’07
Yoona Park JD ’07
 
Eric Shaffner JD ’07
Eric Shaffner JD ’07
 
Jonathan E. Shardlow LLM ’07
Jonathan E. Shardlow LLM ’07
 
Jeanne Sinnott JD ’07
Jeanne Sinnott JD ’07
 
Matti Neustadt Storie JD ’07
Matti Neustadt Storie JD ’07
 
Harry Wilson JD ’07
Harry Wilson JD ’07
 
Jesse Cowell JD ’08
Jesse Cowell JD ’08
 
Liz Crosson JD ’08
Liz Crosson JD ’08
 
Joseph A. Furia JD ’08
Joseph A. Furia JD ’08
 
Lauren Goldberg JD ’08
Lauren Goldberg JD ’08
 
Damien Hall JD ’08
Damien Hall JD ’08
 
Stephanie Holmberg JD ’08
Stephanie Holmberg JD ’08
 
Anthony Kuchulis JD ’08
Anthony Kuchulis JD ’08
 
Erin Lufkin (Fitzgerald) JD ’08
Erin Lufkin (Fitzgerald) JD ’08
 
Jessica McConnell JD ’08
Jessica McConnell JD ’08
 
Will Patterson JD ’08
Will Patterson JD ’08
 
Sara A.H. Sayles JD ’08
Sara A.H. Sayles JD ’08
 
Erin Saylor JD ’08
Erin Saylor JD ’08
 
Colleen Scott JD ’08
Colleen Scott JD ’08
 
Micah Steinhilb JD ’08
Micah Steinhilb JD ’08
 
Nidhi Thakar JD ’08
Nidhi Thakar JD ’08
 
Bill Thrush JD ’08
Bill Thrush JD ’08
 
Christie Totten JD ’08
Christie Totten JD ’08
 
Tyler J. Volm JD ’08
Tyler J. Volm JD ’08
 
Molly Washington JD ’08
Molly Washington JD ’08
 
Jennifer Woodhouse JD ’08
Jennifer Woodhouse JD ’08
 
Kelley Amburgey-Richardson JD ’09
Kelley Amburgey-Richardson JD ’09
 
Noah Bishop JD ’09
Noah Bishop JD ’09
 
Kathy Black JD ’09
Kathy Black JD ’09
 
Mina Chang JD ’09
Mina Chang JD ’09
 
Crystal Chase JD ’09
Crystal Chase JD ’09
 
Brook Detterman JD ’09
Brook Detterman JD ’09
 
Eric DeWeese JD ’09
Eric DeWeese JD ’09
 
Dakota Duncan JD ’09
Dakota Duncan JD ’09
 
Micheline D’Angelis JD ’09
Micheline D’Angelis JD ’09
 
Leslie Edenhofer JD ’09
Leslie Edenhofer JD ’09
 
Cody Elliott JD ’09
Cody Elliott JD ’09
 
Shemia Fagan JD ’09
Shemia Fagan JD ’09
 
Jennifer Franks JD ’09
Jennifer Franks JD ’09
 
Vanessa Lee Gebbie JD ’09
Vanessa Lee Gebbie JD ’09
 
Katie Goss JD ’09
Katie Goss JD ’09
 
Greg Harvey JD ’09
Greg Harvey JD ’09
 
Michael G. Jacobs JD ’09
Michael G. Jacobs JD ’09
 
Katie Jeremiah JD ’09
Katie Jeremiah JD ’09
 
Levi Johnston JD ’09
Levi Johnston JD ’09
 
Ian Kyle JD ’09
Ian Kyle JD ’09
 
Rebecca Like (Rebecca Vogt) JD ’09
Rebecca Like (Rebecca Vogt) JD ’09
 
Jennifer McGrew JD ’09
Jennifer McGrew JD ’09
 
Cara Ponzini JD ’09
Cara Ponzini JD ’09
 
Stephen Raher JD ’09
Stephen Raher JD ’09
 
Oday Salim LLM ’09
Oday Salim LLM ’09
 
Mark Sherman JD ’09
Mark Sherman JD ’09
 
Erin Snyder JD ’09
Erin Snyder JD ’09
 
Eileen Sterlock JD ’09
Eileen Sterlock JD ’09
 
Tim Sutherland JD ’09
Tim Sutherland JD ’09
 
Avalyn Taylor JD ’09
Avalyn Taylor JD ’09
 
Claire Tonry JD ’09
Claire Tonry JD ’09
 
Philip J. Wuest JD ’09
Philip J. Wuest JD ’09
 
Kristin Asai JD ’10
Kristin Asai JD ’10
 
Lyndsey Bechtel JD ’10
Lyndsey Bechtel JD ’10
 
Leila C. Behnampour JD ’10
Leila C. Behnampour JD ’10
 
Dave Bourgeau JD ’10
Dave Bourgeau JD ’10
 
Rachel Buker JD ’10
Rachel Buker JD ’10
 
Daniel DiVittorio JD ’10
Daniel DiVittorio JD ’10
 
Bridget Donegan JD ’10
Bridget Donegan JD ’10
 
Krista Evans JD ’10
Krista Evans JD ’10
 
Sara Ghafouri JD ’10
Sara Ghafouri JD ’10
 
Samuel Hernandez JD ’10
Samuel Hernandez JD ’10
 
Jason Hirano JD ’10
Jason Hirano JD ’10
 
Delfina Homen JD ’10
Delfina Homen JD ’10
 
Michael Kittell JD ’10
Michael Kittell JD ’10
 
Andrea Kopecky JD ’10
Andrea Kopecky JD ’10
 
Bradley Krupicka JD ’10
Bradley Krupicka JD ’10
 
Melina LaMorticella JD ’10
Melina LaMorticella JD ’10
 
Megan Lemire JD ’10
Megan Lemire JD ’10
 
Cameron Levine JD ’10
Cameron Levine JD ’10
 
Ben Luckett JD ’10
Ben Luckett JD ’10
 
Nikki Martin JD ’10
Nikki Martin JD ’10
 
Qingqing Miao JD ’10
Qingqing Miao JD ’10
 
Laura Nelson JD ’13
Laura Nelson JD ’13
 
Jeffrey Rhoades JD ’10
Jeffrey Rhoades JD ’10
 
Scott Rider JD ’10
Scott Rider JD ’10
 
Gregory K. Scott JD ’10
Gregory K. Scott JD ’10
 
Mary Sofia (formerly Mary Sell) JD ’10
Mary Sofia (formerly Mary Sell) JD ’10
 
Nawneet Vibhaw LLM ’10
Nawneet Vibhaw LLM ’10
 
Aila Wallace JD ’10
Aila Wallace JD ’10
 
Alexander Wheatley JD ’10
Alexander Wheatley JD ’10
 
Robert Whiting JD ’10
Robert Whiting JD ’10
 
Stefan M.v.O. Wolf JD ’10
Stefan M.v.O. Wolf JD ’10
 
Matthew (Russell) Smebak Abts JD ’11
Matthew (Russell) Smebak Abts JD ’11
 
Adam T. Adkin JD ’11
Adam T. Adkin JD ’11
 
Kelvin Adkins-Heljeson JD ’11
Kelvin Adkins-Heljeson JD ’11
 
Tara Brock JD ’11
Tara Brock JD ’11
 
Elliott P. Dale JD ’11
Elliott P. Dale JD ’11
 
Jessica A. Flint JD ’11
Jessica A. Flint JD ’11
 
Todd Friedman JD ’11
Todd Friedman JD ’11
 
Scott Gitler JD ’11
Scott Gitler JD ’11
 
Tania Jarjur JD ’11
Tania Jarjur JD ’11
 
T. K. Keen JD ’11
T. K. Keen JD ’11
 
Taylor Smith Kittell JD ’11
Taylor Smith Kittell JD ’11
 
John Travis Krallman JD ’11
John Travis Krallman JD ’11
 
Caroline Livett JD ’11
Caroline Livett JD ’11
 
Ann E. McQuesten JD ’11
Ann E. McQuesten JD ’11
 
Annie Nelson JD ’11
Annie Nelson JD ’11
 
Caitlin Overland JD ’11
Caitlin Overland JD ’11
 
Kimberlee Petrie Volm JD ’11
Kimberlee Petrie Volm JD ’11
 
Lorraine Ater Rosado JD ’11
Lorraine Ater Rosado JD ’11
 
Melany Savitt JD ’11
Melany Savitt JD ’11
 
Ben Shelton JD ’11
Ben Shelton JD ’11
 
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11
 
Josh Soper JD ’11
Josh Soper JD ’11
 
Ashley L. Vaughn JD ’11
Ashley L. Vaughn JD ’11
 
Jason Walker JD ’11
Jason Walker JD ’11
 
Lauren Wallace JD ’11
Lauren Wallace JD ’11
 
Andrew Weiner JD ’11
Andrew Weiner JD ’11
 
Tara Williams JD ’11
Tara Williams JD ’11
 
Elektra B. Yao JD ’11
Elektra B. Yao JD ’11
 
David Boyer JD ’12
David Boyer JD ’12
 
Thomas Chandler JD ’12
Thomas Chandler JD ’12
 
Dustin Combs JD ’12
Dustin Combs JD ’12
 
Aurelia Erickson JD ’12
Aurelia Erickson JD ’12
 
Rachel Guthrie JD ’12
Rachel Guthrie JD ’12
 
Mathew Joseph JD ’12
Mathew Joseph JD ’12
 
Rohit Kapuria JD ’12
Rohit Kapuria JD ’12
 
John Koch JD ’12
John Koch JD ’12
 
Dylan K. Lange JD ’12
Dylan K. Lange JD ’12
 
Brooke Merrell JD ’12
Brooke Merrell JD ’12
 
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16
 
Damien Munsinger JD ’12
Damien Munsinger JD ’12
 
Darlene Pasieczny JD ’12
Darlene Pasieczny JD ’12
 
Ben Pirie JD ’12
Ben Pirie JD ’12
 
Dan Simon JD ’12
Dan Simon JD ’12
 
Patrick Sullivan JD ’12
Patrick Sullivan JD ’12
 
Ryan Talbott JD ’12
Ryan Talbott JD ’12
 
Daniel Timmons JD ’12
Daniel Timmons JD ’12
 
Laura Warf JD ’12
Laura Warf JD ’12
 
Michael Whiteley JD ’12
Michael Whiteley JD ’12
 
Jason Yareshes JD ’12
Jason Yareshes JD ’12
 
Rachel Atchison JD ’13
Rachel Atchison JD ’13
 
Matthew Blythe JD ’13
Matthew Blythe JD ’13
 
Liv Brumfield JD ’13
Liv Brumfield JD ’13
 
Kelsey Coulter JD ’13
Kelsey Coulter JD ’13
 
Andrew Erickson JD ’13
Andrew Erickson JD ’13
 
Rachael Federico JD ’13
Rachael Federico JD ’13
 
Kimberly Fisher JD ’13
Kimberly Fisher JD ’13
 
Amelia Forsberg JD ’13
Amelia Forsberg JD ’13
 
Craig Fouts JD ’13
Craig Fouts JD ’13
 
Shanelle Honda JD ’13
Shanelle Honda JD ’13
 
Elizabeth Inayoshi JD ’13
Elizabeth Inayoshi JD ’13
 
Nick Lawton JD ’13, LLM ’14
Nick Lawton JD ’13, LLM ’14
 
Adena Leibman JD ’13
Adena Leibman JD ’13
 
Mark Maher JD ’13
Mark Maher JD ’13
 
Matthew T. Merryman JD ’13
Matthew T. Merryman JD ’13
 
Christopher Morehead JD ’13
Christopher Morehead JD ’13
 
Matthew Preusch JD ’13
Matthew Preusch JD ’13
 
David Schor JD ’13
David Schor JD ’13
 
Bobby Schroeder JD ’13
Bobby Schroeder JD ’13
 
Garrett Stephenson JD ’13
Garrett Stephenson JD ’13
 
Amira Streeter JD ’13
Amira Streeter JD ’13
 
Jacqueline Swanson JD ’13
Jacqueline Swanson JD ’13
 
Peter Tran JD ’13
Peter Tran JD ’13
 
Richard M. Viloria JD ’13
Richard M. Viloria JD ’13
 
Rosalie Westenskow JD ’13
Rosalie Westenskow JD ’13
 
Sean Worley JD ’13
Sean Worley JD ’13
 
Gieri Bolliger LLM ’14
Gieri Bolliger LLM ’14
 
Blake Bowman JD ’14
Blake Bowman JD ’14
 
Jake Brooks JD ’14
Jake Brooks JD ’14
 
Whitney Christensen JD ’14
Whitney Christensen JD ’14
 
Emily L. Clark JD ’14
Emily L. Clark JD ’14
 
Patrick Dennis JD ’14
Patrick Dennis JD ’14
 
George Dingeldein JD ’14
George Dingeldein JD ’14
 
Peter Evalds JD ’14
Peter Evalds JD ’14
 
Bryce Hanks JD ’14
Bryce Hanks JD ’14
 
Andrew Henning JD ’14
Andrew Henning JD ’14
 
James Henry JD ’14
James Henry JD ’14
 
Hans Huggler JD ’14
Hans Huggler JD ’14
 
Kenneth Katzaroff JD ’14
Kenneth Katzaroff JD ’14
 
Lisa Kenn JD ’14
Lisa Kenn JD ’14
 
Brian Kernan JD ’14
Brian Kernan JD ’14
 
Laura Kerr JD ’14
Laura Kerr JD ’14
 
Megan McGuire JD ’14
Megan McGuire JD ’14
 
Cassandra Mercer JD ’14
Cassandra Mercer JD ’14
 
Jason Mohabir JD ’14
Jason Mohabir JD ’14
 
Nathan Morales JD ’14
Nathan Morales JD ’14
 
Jessica G. Moreno JD ’14
Jessica G. Moreno JD ’14
 
Fallon Niedrist JD ’14
Fallon Niedrist JD ’14
 
Jess Pezley JD ’14
Jess Pezley JD ’14
 
Jeremiah Rigsby JD ’14
Jeremiah Rigsby JD ’14
 
Elizabeth A. Rosso LLM ’14
Elizabeth A. Rosso LLM ’14
 
Nicole Schaefer JD ’14
Nicole Schaefer JD ’14
 
Jordan Schoonover JD ’14
Jordan Schoonover JD ’14
 
Rhylee Smith JD ’14
Rhylee Smith JD ’14
 
Chelsea Stone JD ’14
Chelsea Stone JD ’14
 
Alex Tinker JD ’14
Alex Tinker JD ’14
 
Leland Baxter-Neal JD ’15
Leland Baxter-Neal JD ’15
 
Michael J. Cowgill JD ’15
Michael J. Cowgill JD ’15
 
Sam Diaz JD ’15
Sam Diaz JD ’15
 
Brandon Foy JD ’15
Brandon Foy JD ’15
 
Sarah A. Garrett JD ’15
Sarah A. Garrett JD ’15
 
Carla Grabarek JD ’15
Carla Grabarek JD ’15
 
Stephanie Grant JD ’15
Stephanie Grant JD ’15
 
Aaron C. Johnson JD ’15
Aaron C. Johnson JD ’15
 
Brandon Kline JD ’15
Brandon Kline JD ’15
 
Marques Lang JD ’15
Marques Lang JD ’15
 
Andrea Lang JD ’15, LLM ’16
Andrea Lang JD ’15, LLM ’16
 
Roland Lau JD ’15
Roland Lau JD ’15
 
Allison Mahaney JD ’15
Allison Mahaney JD ’15
 
Jagjit Nagra JD ’15
Jagjit Nagra JD ’15
 
Amy Reid JD ’15
Amy Reid JD ’15
 
Joel Reschly JD ’15
Joel Reschly JD ’15
 
Megan Reuther JD ’15
Megan Reuther JD ’15
 
David Rosengard JD ’15, LLM ’16
David Rosengard JD ’15, LLM ’16
 
Jonah L. Sandford JD ’15
Jonah L. Sandford JD ’15
 
Caleb Smith JD ’15
Caleb Smith JD ’15
 
Jeff Speir JD ’15
Jeff Speir JD ’15
 
Philip M. Thoennes JD ’15
Philip M. Thoennes JD ’15
 
Kent van Alstyne JD ’15
Kent van Alstyne JD ’15
 
Katherine M. Acosta JD ’16
Katherine M. Acosta JD ’16
 
Anthony Blake Jr. JD ’16
Anthony Blake Jr. JD ’16
 
Jessica Brockway JD ’16
Jessica Brockway JD ’16
 
Lanee Danforth JD ’16
Lanee Danforth JD ’16
 
Taylor Lewis JD ’16
Taylor Lewis JD ’16
 
Elisabeth Mering JD ’16
Elisabeth Mering JD ’16
 
Loretta Miranda JD ’16
Loretta Miranda JD ’16
 
Farah N. Rishi JD ’16
Farah N. Rishi JD ’16
 
Colby K. Stewart JD ’16
Colby K. Stewart JD ’16
 
Cooper Warner JD ’16
Cooper Warner JD ’16
 
Nicole Elgin JD ’17
Nicole Elgin JD ’17
 
Thomas Fine-Walsh JD ’17
Thomas Fine-Walsh JD ’17
 
Heather Fossity JD ’17
Heather Fossity JD ’17
 
Michael Galvan JD ’17
Michael Galvan JD ’17
 
Josh Goldberg JD ’17
Josh Goldberg JD ’17
 
Jarrell Hunt JD ’17
Jarrell Hunt JD ’17
 
Corin La Pointe-Aitchison JD ’17
Corin La Pointe-Aitchison JD ’17
 
Janina Maratita JD ’17
Janina Maratita JD ’17
 
Dwight Mears JD ’17
Dwight Mears JD ’17
 
Souvanny Miller JD ’17
Souvanny Miller JD ’17
 
Jeremy Rogers JD ’17
Jeremy Rogers JD ’17
 
Olivia Schneider Grabacki JD ’17
Olivia Schneider Grabacki JD ’17
 
Caroline F. Brinster JD ’18
Caroline F. Brinster JD ’18
 
Evan R. Christopher JD ’18
Evan R. Christopher JD ’18
 
Sarah Fine-Walsh JD ’18
Sarah Fine-Walsh JD ’18
 
Ryan D. Jahn JD ’18
Ryan D. Jahn JD ’18
 
Rebecca Ok JD ’18
Rebecca Ok JD ’18
 
Alysha Phelps JD ’18
Alysha Phelps JD ’18
 
Daniel Walker JD ’18
Daniel Walker JD ’18
 
Nick Ball JD ’19
Nick Ball JD ’19
 
Stacie Damazo JD ’19
Stacie Damazo JD ’19
 
Kelly House JD ’19
Kelly House JD ’19
 
Keenan Ordon-Bakalian JD ’19
Keenan Ordon-Bakalian JD ’19
 
Alison Roth JD ’19
Alison Roth JD ’19
 
Steve Murphy JD ’20
Steve Murphy JD ’20
 
Carlisle M. Pearson JD ’20
Carlisle M. Pearson JD ’20
 
Sophie von Bergen JD ’20
Sophie von Bergen JD ’20
 
Tara Cooley LLM ’21
Tara Cooley LLM ’21
 
Destini G. Martinez JD ’21
Destini G. Martinez JD ’21
 
Gracey Nagle JD ’21
Gracey Nagle JD ’21
 
Zoe Keliher JD ’22
Zoe Keliher JD ’22